Futbol Emre Belözoğlu: Artık canıma tak etti
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  33
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Emre Belözoğlu: Artık canıma tak etti

Fenerbahçe'de, teknik direktör İsmail Kartal ile takım kaptanı Emre Belözoğlu arasında önceki gün yaşanan ve büyük yankı yaratan hararetli konuşmanın içeriği ortaya çıktı.

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal ile kaptan Emre Belözoğlu arasında önceki gün antrenman sahasında yapılan hararetli sohbet, tartışma olarak yorumlanmıştı.

İşin aslının kavga değil, hoca ile kaptan arasındaki bir dertleşme sohbeti olduğu ortaya çıktı. Teknik direktör İsmail Kartal, idmanda moralsiz olan Emre'ye "Hayırdır Kaptan, çok moralsiz görünüyorsun" dedi. Kartal'ın sözü "Bir dokun bin ah işit"e dönüştü. Emre, İsmail Kartal'a son günlerde yaşadığı olayların kendisinde meydana getirdiği etkiyi anlatmaya başladı.
İşte o diyalog:

FENERBAHÇE'Yİ KARIŞTIRAN FOTOĞRAFLAR

KARTAL: Hayırdır kaptan... Çok moralsiz görünüyorsun, neyin var?

EMRE: Hocam çok üzerime geliyorlar. Benimle ilgili toplumda olumsuz bir algı oluşturulmaya çalışılıyor. Hep günah keçisi olarak beni görüyorlar. Bıktım artık.

KARTAL: Biz senin nasıl bir insan olduğunu çok iyi biliyoruz. Dışarıdan gelen sözleri kafana takma. Sen bu takımın kaptanısın, bunu unutma. Ona göre davran.

EMRE: Nasıl takmayayım hocam! Benim gördüğüm kırmızı kartın aynısını Süper Lig'de her futbolcu görüyor. Ama konu ben olunca, haftalarca konuşuluyor. Yemin ediyorum, artık canıma tak etti.

KARTAL: Bunları hiçbirimiz yaşamak istemiyoruz. Ama fırsat da vermemeliyiz. Daha dikkatli olman gerekiyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle