GeriSpor Emre Aşık: En çok F.Bahçe kollanıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  3
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Emre Aşık: En çok F.Bahçe kollanıyor

Beşiktaş'ın kadro dışı bıraktığı Emre Aşık, Türkiye'de 3 büyükler içinde en fazla kollanan takımın Fenerbahçe olduğunu iddia etti.

Futbol Extra isimli dergide röportajı yayınlanan Emre Aşık, ”Türkiye'de hakemlerin, federasyon ve diğer kurumlarının 3 büyükleri kolladığı” şeklindeki kanaate katıldığını ifade ederek, 3 büyüklerin hepsinde oynadığını ve “Fenerbahçe'nin en kollanan büyük takım” olduğunu rahatlıkla söyleyebileceğini ifade etti.

Fenerbahçe'de oynadığı dönemde hakemlerin kendisine rahat kart çıkartamadığını savunan Emre, “Aleyhimize rahat karar veremiyorlardı. Galatasaray'da da gördüm bunu. Ama Fenerbahçe bir adım önde bu konuda. Ondan bir geride Galatasaray var, sonra da Beşiktaş geliyor. Çünkü ben İstanbulspor'da da oynadım, orada her şey oluyordu. Kısacası üç büyüklere karşı hakemler rahat kart çıkartamıyor” diye konuştu.

'İDMANA ÇIKMAK İSTİYORUM'

Emre Aşık, ikinci yarıda idmanlara katılmak istediğini ifade ederken, “İdmana çıkayım, kararı Tigana versin” dedi.
Eski teknik direktör Rıza Çalımbay'ın kendisini hiç oynatmadan gönderme kararı aldığını anlatan Emre, “Şu anda Rıza hoca da yok, herhalde Tigana bizi devre arasında görür. Tek bir şey istiyorum, beni 10-15 gün idmanlara çıkarsınlar, kararı hoca versin.”

Yorumları Göster
Yorumları Gizle