ERZURUM HABERLERİ

Emo Temsilcisi Sınırkaya: "Sorunlara Ortak Çözüm Aranmalı"

IHA
16.09.2015 - 16:01Son Güncelleme :

EMO HEYETİNDEN STK'LARA ZİYARET

IHA

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Erzurum Temsilcisi Namiye Sınırkaya, STK’lar arasında ki birlik beraberliğin kaynaşması ve ortak hareket edilmesi için ziyaretlere başladı.
Sınırkaya, Atatürkçü Düşünce Derneğini (ADD) bu kapsamda ziyaret ederek, STK üyelerinin sorunları çözümü noktasında elbirliği yapılmasını istedi.
EMO Temsilcisi Namiye Sınırkaya, ADD’ye nezaket ziyaretinde bulundu. ADD Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Cebeci ve yönetim kurulu üyeleri ile görüşen Sınırkaya, göreve gelirken; ’STK’lar arasındaki birlik beraberliğin kaynaşması ve ortak haraket edilmesi’ sloganı ile yola çıktıklarını hatırlattı. Bu çerçevede Atatürkçü Düşünce Derneği Erzurum Şubesi’ni ziyaret ettiğini belirten Sınırkaya, diğer SKT’ları da ziyaretlerde bulunacağını ve STK’ların birlik beraberlik içerisinde ortak haraket edilmesi talebinde bulunacağını bildirdi. Sınırkaya STK’ların sadece üyelerinin değil Erzurum sorunlarına da el atması gerektiğine işaret ederek, bu nedenle birlik beraberliğin daha da bir önem kazandığına dikkat çekti.
Sınırkaya, STK’ların sadece üyelerin sorunları ile değil; toplumsal olayların yanısıra, yerel ve ulusal kalkınmaya karşı da ortak duyarlılık sergilemesi gerektiğini vurguladı.
Diğer yandan, ADD Erzurum Şube Başkanı Hakan Cebeci’de, özellikle gençliğin sorunlarına değinere, bu konuda üzerlerine düşen görevi yapmaya her zaman hazır olduklarını bildirdi.
Cebeci, EMO Temsilcisi Sınırkaya’nın Erzurum’da seçimle gelen ilk temsilci olmasını da tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzurum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzurum ilinden Emo Temsilcisi Sınırkaya: "Sorunlara Ortak Çözüm Aranmalı" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 16 Eylül 2015 tarihinde saat 16 01’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Emo Temsilcisi Sınırkaya: "Sorunlara Ortak Çözüm Aranmalı" haberi güncellenecektir.

ERZURUM NAMAZ VAKİTLERİ

16 Aralık 2017, Cumartesi
 • İmsak
  05:36
 • Guneş
  07:23
 • Öğle
  12:22
 • İkindi
  14:45
 • Akşam
  16:59
 • Yatsı
  18:34
Sayfa Başı