MUĞLA HABERLERİ

Emniyetten "huzur" toplantısı

AA / Ali Ballı
25.02.2016 - 15:18Son Güncelleme :

- Bodrum Emniyet Müdürlüğü, mahalle muhtarları, oda başkanlarının da katılımıyla, 2016 yılı değerlendirme toplantısı düzenledi

AA / Ali Ballı

MUĞLA (AA) - Bodrum Emniyet Müdürlüğünce, 2016 yılı değerlendirme toplantısı düzenledi.
Bodrum Ticaret Odası (BODTO) konferans salonundaki toplantıya, Muğla Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, Bodrum Emniyet Müdürü Can Candaş, mahalle muhtarları ve oda başkanları katıldı.
Polis halkla ilişkilerinin geliştirilmesi, vatandaşın istek ve şikayetlerinin tespiti ve sorunların çözümüne yönelik vatandaşın katılımlarının sağlanması amacıyla yapılan toplantıda, 2015 yılı trafik, asayiş ve turizm konularında sunum yapıldı.
Toplantıda, geçen yıl düzensiz göç konusunda turizm açısından yaşanan sıkıntılar ve 2016 yılında yapılacak eylem planları da görüşüldü.
Bodrum'da MOBESE kamerası olmayan bölgelerde 2016 yılında yapılması planlanan çalışmaların da aktarıldığı toplantıda, 155 ihbar hattının aktif kullanılarak genel güvenlik konularında vatandaşlardan beklenen destekler de dile getirildi.
Öte yandan 2015 yılında ilçede 7'si ölümlü, 521'i yaralamalı olmak üzere toplam bin 134 trafik kazasının yaşandığı bildirildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Muğla haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Muğla ilinden Emniyetten "huzur" toplantısı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2016 tarihinde saat 15 18’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Emniyetten "huzur" toplantısı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı