Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Emniyet'te görev dağılımı

  Hürriyet Haber
  24 Temmuz 2001 - 19:21Son Güncelleme : 24 Temmuz 2001 - 19:21

  Emniyet Genel Müdür Yardımcıları arasında görev dağılımı yapıldı.

   

  Emniyet Genel Müdürü Kemal  Önal, yeni genel müdür yardımcıları ile yerinde kalan iki genel müdür  yardımcıları arasında görev dağılımı yaptı.

  Buna göre, Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Ertuğrul Çakır,  Personel, Eğitim, Sağlık İşleri, Sosyal Hizmetler, APK Dairesi’nden  sorumlu olacak. Sivil Savunma Uzmanlığı da Çakır’a bağlı hizmet  yürütecek.

  Güvenlik, Terör, Asayiş, Yabancılar, Kriminal Polis  Laboratuvarları’nın sorumluluğunu ise eskiden olduğu gibi Emniyet  Genel Müdür Yardımcısı Ramazan Er yürütecek.

  Emniyet Genel Müdür Yardımcılığı’na terfi eden Emin Aslan, eski  görev yeri olan Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Dairesi,  İnterpol, Dışilişkiler, Koruma, Ana Komuta Kontrol Merkez Daire  Başkanlığı’ndan sorumlu olacak.

  Kocaeli Emniyet Müdürlüğü’nden Genel Müdür Yardımcılığı’na atanan  Feyzullah Aslan’a ise İdari ve Mali İşler, İkmal ve Bakım, Haberleşme, Bilgi İşlem, Arşiv ve Dokümantasyon Daireleri bağlandı.

  Çeşitli rütbelerde trafik hizmetlerinde çalışan ve son kararname  ile Emniyet Genel Müdür Yardımcılığı’na getirilen Abdullah Bolcu,  Trafik Hizmetleri Başkanlığı ve bu başkanlığa bağlı 3 dairenin yanı  sıra Havacılık Daire Başkanlığı’ndan sorumlu olacak.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı