Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Emniyet'in karşısındaki dükkanı soydular

  Elvan EZBER /İSTANBUL, (DHA)
  06 Aralık 2014 - 13:37Son Güncelleme : 06 Aralık 2014 - 13:37

  SULTANBEYLİ İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün karşısındaki kuaför dükkanı soyuldu. Sabaha doğru kapının kilidini kırıp işyerine giren iki hırsız, 30 saniyede televizyonu çalıp kaçtı. İki şüphelinin hırsızlık anı güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.

  Fatih Bulvarı'nda bulunan işyerindeki hırsızlık olayı, 03 Aralık 2014 sabahı Arslan Aysel’in dükkana gelmesiyle ortaya çıktı. Dükkana giren Aysel, duvardaki televizyonun çalınmış olduğunu fark etti. Aysel, hemen karşısında bulunan İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne gidip şikayette bulundu.

  Hırsızlık anı kuaför dükkanının yanındaki işyerine ait güvenlik kameraları tarafından da kaydedildi. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde dükkanın kapı kilidini kıran iki kişi içeri girerken görülüyor. İçeride 30 saniye kalan zanlılar televizyonla çıkarken görülüyor. Sultanbeyli İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün karşısında olduğu için tedbir almadığını söyleyen Aysel, "Yandaki komşum dükkanın kapısının açık ve televizyonun yerinde olmadığını söyledi.

  Geldiğimde hırsızlık olduğunu anladım. Polis geldi parmak izi çalışması yaptı. Karakolun burada olması hırsızlar için bir engel olduğunu düşünmüştüm. Bu yüzden gerekli tedbiri almadık. Tedbir almadığım için pişman oldum. Karakol burada olmasaydı bu kadar üzülmezdim. Mesafe en fazla 50 metre. Burası polis nöbetçi kulübesiyle karşı karşıya olan bir nokta. Bundan sonra tedbir alacağız" dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı