Gündem Haberleri, Son Dakika, Haberler

GÜNDEM

  Emniyet müdürü intihar etti

  01 Şubat 2013 - 14:37Son Güncelleme : 01 Şubat 2013 - 15:48

  İzmir Emniyet Müdürlüğü Araştırma Planlama Koordinasyonda görevli Emniyet Müdürü Murat Öğütverici bu sabah Karşıyaka’daki evinde intihar etti. Geçtiğimiz yıl 24 Kasım'da da Tunceli'nin Hozat İlçesi Emniyet Amiri Çağlar San, tabancasıyla başına ateş ederek intihar etmişti.

  Olay, bugün saat 07.00 sıralarında 7541 sokak 2 numarada meydana geldi. Birinci sınıf emniyet müdürü olduktan sonra Araştırma Planlama Koordinasyon'da görevli olarak İzmir’e atanan 55 yaşındaki Emniyet Müdürü Murat Öğütverici, eşi Hatice Öğütverici’nin anlattığına göre sabah namazına kalktı.

  Namazını kılan Öğütverici, daha sonra çenesinin altına yastık koyduktan sonra da beylik tabancasıyla ateş edip canına kıydı.

  Emniyet müdürü intihar etti HOZAT İLÇE EMNİYET AMİRİ İNTİHAR ETTİ

  'İNTİHARIMDAN KİMSE SORUMLU DEĞİL'
  Silah sesini duyup kalkan Hatice Öğütverici ve oğlu S.’nin haber vermesi üzerine gelen meslektaşları Emniyet Müdürü Murat Öğütverici’nin cesediyle karşılaştı.

  Murat Öğütverici’nin, intiharından kimsenin sorumlu olmadığını yazdığı intihar notu bıraktığı öğrenildi. Öğütverici’nin ergenlik bunalımı nedeniyle tedavi gören oğluna son zamanlarda çok üzüldüğü öne sürüldü.

  Emniyet Müdürü Öğütverici’nin cesedi, nöbetçi savcının incelemesinin ardından otopsi için Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Öğütverici’nin cenazesinin, memleketi Çorum’a gönderileceği açıklandı.

  Polisin olayla ilgili soruşturmasının devam ettiğini bildirdi.

  Etiketler:
  Okuyucu Yorumları { Toplam 4 Yorum }
  • 7 KITA 1.2.2013 15:29:23
   uzucu biır olay. aile fertlerine zarar vermeden kendi istegıyle sadece kendı hayatına son vermiş.baska turlu de olabilirdi.
  • Muammer SEMERCİOĞLU 1.2.2013 15:26:32
   Yapma Müdürrrüm !...Hiç mi birisi çocuklarla ergenlik döneminde çok sorunlar yaşanacağını söylemediiiii....Nasıl bir eğitim Yarabiiii....Çözün bu işi Eğitimcilerrrr,Ailelerrrrr....
  • hilay tufan 1.2.2013 15:19:58
   o kadar ağır şartlarda saçma sapan insanlarla karşılaşıp psikolojilerinin bozulmamasını beklemek saçma. Eşim günün 12 saatinde çalışıyor. geri kalan 12 saatte ne yapsın başka hiç bir devlet memuru bu kadar ağır şartlarda çalışmıyor. üstelik 3 kuruşa
  • Metin BAŞPINAR 1.2.2013 14:54:49
   Emniyetimiz,Güvenliğimiz ile ilğili hem de üst mevkidekilerin İNTİHAR etmesi OLDUKÇA DÜŞÜNDÜRÜCÜ değil mi?..Halk olark bizler ne kadar METANETLİ olabiliriz artık dersiniz?..
  Sayfa Başı
  HaberlerhürriyetyazarlarBeşiktaşmevlid kandili ne zamanmevlid kandili hangi günrebiülevvel ayırebiülevvel ayı ne zaman