GAZİANTEP HABERLERİ

Emniyet Müdürü Gülveren’den 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

IHA
28.10.2015 - 15:29Son Güncelleme :
IHA

Gaziantep İl Emniyet Müdürü Erhan Gülveren 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Gaziantep İl Emniyet Müdürü Emrah Gülveren mesajında, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde gerçekleştirilen Kurtuluş Savaşı’nın gururunu, heyecanını ve bu mücadelenin varış noktası olan Cumhuriyetin ilanını, ilk günkü gibi aynı içtenlikle kutluyoruz. Türkiye Cumhuriyeti’nin 92’nci kuruluş yıl dönümünü idrak ettiğimiz bu anlamlı günde, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, İstiklal Savaşı kahramanlarımızı ve aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Tüm bu gayretlerin sonucunda kahramanlarımız tarafından bize, geçmişimize gururla, geleceğimize güvenle bakmamızı sağlayacak bir ülke ve Cumhuriyet armağan edilmiştir. Cumhuriyet, bizim için sadece bir yönetim şekli değil, aynı zamanda tarihimizin en kapsamlı çağdaşlaşma hamlesi, toplumsal ve siyasal değişim projesidir. Cumhuriyetin ilanı, milletimizin şanlı tarihindeki en önemli dönüm noktalarından biridir” dedi.
Gülveren’in mesajında "Başta büyük devlet adamı ve Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, ebediyete intikal eden devlet adamlarının, vatanımızın ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğü için can veren tüm aziz şehitlerimizin hatıraları önünde saygıyla eğiliyor, Kahraman Gazilerimize en derin şükranlarımı sunuyor, tüm Gaziantepli hemşehrilerimin “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı en içten dileklerimle tebrik ediyorum” ifadeleri yer aldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden Emniyet Müdürü Gülveren’den 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 15 29’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Emniyet Müdürü Gülveren’den 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı