TEKİRDAĞ HABERLERİ

Emniyet Müdürü Başarılı Personelleri İle Bir Araya Geldi

IHA
29.10.2015 - 15:40Son Güncelleme :

PASTA KESTİLER

IHA

Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesi Emniyet Müdürü Murat Ogan, ilçede son zamanlarda meydana gelen faali meçhul olayları kısa sürede çözen personeli ile bir araya geldi.
Başarılı personellerini ağırlayan İlçe Emniyet Müdürü Ogan, "Benim bu azim ve kararlılıkla çalışan personelim varken bu ilçede faili meçhul olay kalmaz" dedi ve çalışma arkadaşlarının başarılarının devamını diledi. Konuşmanın ardından ise kesilen pasta personele ikram edildi.
Asayiş Bürosu Amirliği ekipleri, ilçede meydana gelen ve faili meçhul olarak kalan hırsızlık ve uyuşturucu satıcılarına yönelik açılan soruşturmaları kısa sürede çözdü. İlçe genelinde genel güvenlik ve asayişin sağlanması, faili meçhul olayların aydınlatılması ile ilgili çalışmaların azim ve kararlılıkla devam edeceği belirtildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden Emniyet Müdürü Başarılı Personelleri İle Bir Araya Geldi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 15 40’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Emniyet Müdürü Başarılı Personelleri İle Bir Araya Geldi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı