Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Emniyet müdür yardımcısını öldüren arkadaşı çıktı

  A.A
  10 Şubat 2006 - 16:12Son Güncelleme : 10 Şubat 2006 - 16:12

  Çubuk İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı İbrahim Dündar'ı öldürdüğü bildirilen Erhan Özen, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

  Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği tarafından, Dündar'ı öldürdüğü gerekçesiyle gözaltına alınan Erhan Özen, ifadesinde, emniyet amiri Dündar ile 8 yıldır tanıştığını, olay gecesi kendisini çağırması üzerine Dündar ile buluştuğunu söyledi.
  Özen, Dündar'ın kullandığı arabaya binerek, bir süre gezdiklerini, daha sonra Oran'da bulunan koşu yolu üzerinde durarak araba içerisinde sohbet ettiklerini, bir süre sonra tartışmaya başladıklarını ve Dündar'ın kendisine küfür etmesine sinirlenerek, üzerinde bulunan silahla ateş etmeye başladığını anlattı.

  Bu sırada şoka girdiğini ve kaç el ateş ettiğini hatırlamadığını savunan Özen, silahı da olay yerine attığını söyledi.
  Erhan Özen, olayın duyulmasının ardından İbrahim Dündar'ın evine giderek başsağlığı dileğinde bulunduğunu da belirtti.

  Kuyumcu olduğunu, bir süre önce kredi kartıyla yaptığı bir alışverişten dolayı tutuklandığını anlatan Özen, bu yüzden de işlerinin bozulduğunu söyledi.

  Dündar ile tartışmalarının para konusundan kaynaklanmadığını, ancak kendisinin daha önce Dündar'a birçok defa para verdiğini öne süren Özen, Dündar'a borcunun bulunmadığını belirtti.

  Sorgulaması tamamlandıktan sonra mahkemeye çıkarılan Özen, tutuklanarak cezaevine gönderildi.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı