GAZİANTEP HABERLERİ

Emniyet Madde Bağımlılığına Savaş Açtı

IHA
26.02.2015 - 11:30Son Güncelleme :

YAVUZELİ İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ TARAFINDAN ‘GÜVENLİ OKUL MERKEZİ VE MADDE BAĞIMLILIĞI’ KONULU TOPLANTI YAPILDI.

IHA

Yavuzeli İlçe Emniyet Amirliği tarafından ‘Güvenli Okul Merkezi ve Madde Bağımlılığı’ konulu toplantı yapıldı.
Yavuzeli İlçe Emniyet Amirliği Toplantı Salonunda saat 14.00’te İlçe Emniyet Amiri Muhsin Türkoğlu başkanlığında ‘Güvenli Okul Merkezi ve Madde Bağımlılığı’ İle Mücadele konularında bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı yapıldı. İlçe Emniyet Amiri Muhsin Türkoğlu konuşmasında, “Her okulun sorumlu bir polisi olacak sorumlu polislerimiz okulla her zaman irtibat halinde olacaklar ayrıca öğrencilere çeşitli konferanslar verilecektir” dedi.
‘Güvenli Okul Merkezi ve Madde Bağımlılığı’ konulu toplantıya İlçe Emniyet Amiri Muhsin Türkoğlu, Komiser Kemal Kırtan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Alçık, ilçe ve köy okulu Müdürleri ile rehber öğretmenleri, Yavuzeli İlçe Emniyet Amirliği Personeli katıldı.
Toplantıda, güvenli bir ortamda eğitim öğretimin sağlanması, okul etrafında eğitim öğretime engel olabilecek her türlü unsurun denetim altında tutulması, kurumlar arasındaki işbirliğinin koordineli bir şekilde en üst seviyede ve çözüm odaklı olarak gerçekleştirilmesi üzerinde duruldu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden Emniyet Madde Bağımlılığına Savaş Açtı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2015 tarihinde saat 11 30’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Emniyet Madde Bağımlılığına Savaş Açtı haberi güncellenecektir.

GAZİANTEP NAMAZ VAKİTLERİ
24 Kasım 2017, Cuma
 • İmsak
  05:32
 • Guneş
  07:11
 • Öğle
  12:28
 • İkindi
  15:07
 • Akşam
  17:24
 • Yatsı
  18:52
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı