Gündem Haberleri

  Emine Erdoğan 50 yıllık çiftlerle buluşacak

  ŞANLIURFA, (DHA)
  24.05.2011 - 16:16 | Son Güncelleme:

  BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Şanlıurfa’da düzenlenecek olan ’Aile Haftası’ etkinliklerine katılıp, 50 yılı aşkın süredir evli olan çiftlerle bir araya gelecek.

  Şanlıurfa Valiliği; ’Aile Haftası’ etkinlikleri kapsamında Başbakan Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ı kente davet etti. Davete olumlu yanıt veren Emine Erdoğan, yarın geleceği Şanlıurfa’da ilk olarak yarım asırdır aynı yastığa baş koyan 250 çift ile buluşacak. Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenecek olan ’Bir yastıkta yarım yüzyıl’ adlı programa katılacak olan Emine Erdoğan, burada yaşlı çiftlere 50’nci yıl yüzüğü hediye edecek. Sanatçı Muazzez Ersoy’un konser vereceği programda, yaşlı çiftler gençlere hatıralarını ve hayat tecrübelerini anlatacak.

  Şanlıurfa’dan AK Parti 1’inci sıra milletvekili adayı olan Devlet Bakanı Faruk Çelik’in de eşlik edeceği Emine Erdoğan, kadın milletvekili adayı Zeynep Karahan Uslu’nun seçim bürosunu da ziyaret edecek. Emine Erdoğan, öğleden sonra Siverek’te düzenlenecek olan ’Aile İçi Şiddetin Bireysel ve Toplumsal Etkileri’ paneline katıldıktan sonra akşam saatlerinde kentten ayrılacak.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı