« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Emenike'nin parasını onlar ödedi

F.Bahçe Başkanı, Emmanuel Emenike’nin tekrar sarı lacivertli forma giymesindeki katkıları nedeniyle yönetici İsfendiyar Zülfikari ile Ferit Şahenk’e teşekkür etti.

Ahmet Ercanlar
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇE Başkanı Aziz Yıldırım, kadın basketbol takımına sponsorluğu nedeniyle teşekkür ettiği yönetici İsfendiyar Zülfikari’ye, “Yönetici arkadaşımız yalnız amatör şubelere değil profesyonel takımdaki bazı ihtiyaçlara da destek oluyor. Son örneği de Emenike’nin bonservisinin alımıdır” dedi.
Bu bilginin kamuoyunda yer almadığına dikkat çeken Yıldırım, “Sayın Ferit Şahenk ile beraber Emenike’nin bonservisinin ilk ödeme taksitine katılım yapan arkadaşlarımızdan birisidir. Burada kendisine teşekkür ediyorum. İlk kez benim ağzımdan duymuş olun” diye konuştu.

‘FUTBOL SORULARI ERSUN HOCA’YA’

FENERBAHÇE Başkanı Aziz Yıldırım, basın mensuplarının futbol takımıyla ilgili soruları karşısında ise, “Hayır, futbol takımımızla ilgili soruları lütfen teknik direktörümüz Ersun Yanal’a yöneltin” yanıtını verdi.
Bu arada gazetecilerin üçüncü kez baba olması ile ilgili görüşlerinin alınması üzerine başkan Yıldırım, “Bu konu hakkında da fazla konuşulacak bir şey yok. Baba olduğum için beni tebrik edersiniz, ben de sizlere teşekkür ederim ve konuyu kapatırız” ifadesini kullandı.

Dişi Kanaryalar ‘Turkuaz’ oldu!

Sarı lacivertlilerin kadın basketbol takımı, Turkuaz Petrol ile sponsorluk anlaşmasına imza attı...

F.BAHÇE Kadın Basketbol Takımı, Turkuaz Petrol ile sponsorluk anlaşması imzaladı. F.Bahçe Ülker Arena Metro Enerji Salonu’nda gerçekleştirilen imza törenine aynı zamanda F.Bahçe Kulübü’nün yöneticisi olan Turkuaz Petrol Yönetim Kurulu Başkanı İsfendiyar Zülfikari ve F.Bahçe Üst Yöneticisi Hasan Hakkı Yılmaz da katıldı. Zülfikari, kadın basketbolcuların büyük başarılarına destek vermek istediklerini belirtti.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler