« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Emenike yeniden doğdu

Yanal ile yaşadığı sorunlar nedeniyle F.Bahçe’den ayrılma noktasına gelen Nijeryalı, Olympiakos maçının yıldızı oldu. Golcü için, “Böyle oynarsa lige damgasını vurur” denildi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

OLYMPİAKOS karşısında Fenerbahçe 2-1 galip gelerek sergilediği performansla lig öncesi umut verirken, karşılaşmanın yıldızı hiç kuşkusuz Emenike’ydi.
Sarı lacivertli takımdaki görevinden istifa eden eski hocası Ersun Yanal ile yaşadığı sorunlarıyla son günlerde manşetlere çıkan Emenike’nin performansı, tüm Fenerbahçelilerin yüzünü güldürdü...
Yanal ile yaşadığı sıkıntılar nedeniyle bir türlü gerçek performansını sahaya yansıtamayan Nijeryalı golcünün muhteşem geri dönüşü, “Bu sene böyle oynarsa, lige damgasını vurur” yorumlarını da beraberinde getirdi.

“BENİ SATIN”

EMENİKE, istifa etmeden önce hocası Ersun Yanal ile kavga etmiş ve ardından yönetime, “Beni satın, Yanal olduğu sürece bu takımda oynayamam” diye talepte bulunmuştu. Bu istek yönetim tarafından kabul edilmemişti.

MORALİ YERİNE GELDİ

Yanal’ın gidişiyle sanki yeniden doğan Nijeryalı yıldız yaptığı şık hareketlerin yanı sıra maç boyunca oyundan kopmaması ve arkadaşlarına gerçekleştirdiği servislerle tüm teknik heyetin ve taraftarın sevgisini de kazandı. Emenike’nin karşılamadan sonra da son derece moralli olduğu dikkat çekti...

SAMANDIRA’DA YÜZLER GÜLÜYOR

OLYMPİAKOS galibiyetiyle İsmail Kartal’a “Merhaba” diyen F.Bahçe, hazırlıklarını ara vermeden sürdürdü. Dünkü idmanı, Yunan ekibine karşı görev alan oyuncular rejenerasyon çalışması ile tamamlarken, diğer oyuncular ise üst sahada çalıştı. Oyuncuların neşesi gözlerden kaçmadı.


Bunları da Beğenebilirsiniz