"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Emekliliğe veda

Garanti Bankası’nda 1991-2000 yılları arasında genel müdürlük yapan Akın Öngör, emekli olduktan sonra Akhisar’daki üzüm bağında Selendi markasıyla şarap üretimine başlamıştı.

Emeklilik günlerini şarapçılık işi ve kitap çalışmalarıyla geçiren Öngör, yeniden iş hayatına atıldı. Sanayici Tezman ailesiyle tarım yatırımlarına başlayan Öngör, ‘Teras Tarım İşletmeleri’ adlı bir şirket kurdu.

Kişiye özel

Son olarak Etiler’deki Zippy’yi işleten Arte Tahir, ara verdiği moda dünyasına geri dönüyor. Kişiye özel gömlek diken Arte Hanım, siparişleri yetiştirmek için yoğun bir şekilde çalışıyor. Tahir, koleksiyonunu haziran ayında SuAda’da tanıtacak.

Çifte mutluluk

Kuruluşunun 40’ıncı yılını kutlayan Derin Design’ın sahibi Aziz Sarıyer, kendisi gibi tasarımcı olan oğlu Derin’le Akaretler’de yeni bir mağaza açıyor. İş-ofis mobilyalarının yanı sıra ev mobilyası ve aksesuvarlarının satılacağı 500 metrekare büyüklüğündeki mağaza, bu akşam özel bir davetle açılacak. Bu arada ailenin küçük kızı Dilruba Sarıyer de bekarlığa veda etmek için gün sayıyor. Dilruba Hanım, 2010’in ilk günlerinden beri flört ettiği avukat Levent Çelepçi ile 10 Haziran’da Hotel Les Ottomans’da yapılacak düğün töreniyle evlenecek.

Şarkılar aşıklara

Kıbrıs’taki Cratos Otel, bu yaza da hızlı girdi. Geçtiğimiz hafta otelde Candan Erçetin sahneye çıktı. Ünlü sanatçıyı dinlemeye gelenler arasında Süreyya Yalçın ve sevgilisi Tugay Gökkaya da vardı. Çift, Erçetin’in söylediği şarkılara eşlik etti.

Yaz başlıyor

Erol-Varol Kaynar kardeşlerin sahibi olduğu Sortie, yaz sezonunu bu akşam açıyor. İşletmeciliğini Ata Berk’in üstlendiği, bünyesinde Sortie Restoran, Fishmekan, Venge, Al Mahara (Lübnan), Niwa, Cafe de Paris, Fratelli la Bufala ve Rodizio gibi birbirinden farklı lezzetlerin sunulduğu mekânları barındıran Sortie’de çarşamba geceleri Türkçe, pazar geceleri ise R&B müzikler çalınacak.

X