MERSİN HABERLERİ

Emeklilerin promosyon tepkisi

DHA
31.03.2016 - 17:34Son Güncelleme :

Emeklilerin promosyon tepkisi

DHA

Mustafa ERCAN/MERSİN, (DHA) - MERSİN'de bir araya gelen emekliler, 2007 yılından bu yana ödenmeyen maaş promosyonlarının geçmişten günümüze hak kaybı yaşatılmadan ödenmesini istedi.
Tüm Emekli Sen Şube üyeleri merkez Çankaya Mahallesi Atatürk Caddesi’ndeki SGK binası önünde bir araya geldi. Burada ‘Promosyon hakkı gasp edilemez’, ‘Özgürlük ve demokrasi mücadelesinden emekli olunmaz’ yazı pankartlar açarak çeşitli sloganlar attı.
Burada konuşa Şube Başkanı Adil Adil Alaybeyoğlu, 2007 yılında çıkan Başkanlık genelgesi ise promosyon ödemine ilişkin esasların belirlenmesine rağmen, bugüne kadar emeklilere maaşlarında dolayı herhangi bir ödemenin yapıldığını söyledi.

ME(  )(31.03.2016),(FOTOĞRAFLI)
 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Mersin haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Mersin ilinden Emeklilerin promosyon tepkisi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2016 tarihinde saat 17 34’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Emeklilerin promosyon tepkisi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı