ZONGULDAK HABERLERİ

Emekliler Derneği Başkanı Mustafa Sarıoğlu;

IHA
09.10.2015 - 14:04Son Güncelleme :

TÜM İŞÇİ EMEKLİLERİ DUL VE YETİLER DERNEĞİ BAŞKANI MUSTAFA SARIOĞLU TOKİ PROJESİYLE İLGİLİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU

IHA

Tüm İşçi Emeklileri ve Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Mustafa Sarıoğlu, emekliye ucuz konut projesini için Zonguldak Milletvekillerinden açıklama beklediklerini söyledi.
Tüm İşçi Emeklileri ve Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Mustafa Sarıoğlu, Eski Meclis Başkanı Başbakan yardımcısı Mehmet Ali Şahin’in TOKİ için tarihin en büyük projesi şeklinde açıklamalarda bulunduğunu söyledi. Sarıoğlu, Şahin gibi Zonguldak Milletvekillerinin de emekli abilerine sahip çıkarak bu yönde açıklama yapmalarını istedi. Sarıoğlu, yaptığı açıklamada “TOKİ daire başkanlığı tarafından gelen yazı doğrultusunda biz emekli arkadaşlarımızdan taleplerimizi alıyoruz. Geçtiğimiz günlerde Başbakanımız Ahmet Davutoğlu, seçim beyannamesinde 250 TL taksitle emeklilerimizi konut sahibi yapıyoruz dedi. Dün akşam Eski Meclis Başkanı Başbakan yardımcımız Mehmet Ali Şahin açıklama yaparak tarihin en büyük projesi şeklinde açıklamalarda bulundu. 250 TL taksitle emeklimizi konut sahibi yapıyoruz. Önümüzdeki günlerde TOKİ Daire Başkanlığını Karabük’e getireceğiz dedi. Ben Zonguldak Şube Başkanı olarak Mehmet Ali Şahin’in ve Başbakanımızın bu açıklamaları dolayısıyla yaptıkları hizmetten emekliler olarak memnun oluyoruz. Ben Zonguldak’ta da yöremizde de milletvekili adayı olan arkadaşlarımızın bu yönde açıklama yapmalarını yer konusunda da daha öncede açıklama yaptım Zonguldak Valimizi Ali Kaban ile iş birliği yaparak yöremizden seçilecek milletvekillerimizin şuan Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin’in açıkladığı gibi Zonguldak’ta açıklama yapmalarını istiyoruz. Çünkü yer konusunda da emekli arkadaşlarımız nereye yapılacağını konusunda bilgi istiyorlar. Yöremizden seçilecek milletvekili adaylarımız gerek iktidar gerek muhalefet hiç fark etmez emekli abilerine yapılacak bu hizmete katkıda bulunmalarını ve açıklama yapmalarını bekliyoruz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Zonguldak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Zonguldak ilinden Emekliler Derneği Başkanı Mustafa Sarıoğlu; hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 09 Ekim 2015 tarihinde saat 14 04’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Emekliler Derneği Başkanı Mustafa Sarıoğlu; haberi güncellenecektir.

ZONGULDAK NAMAZ VAKİTLERİ

01 Aralık 2017, Cuma
 • İmsak
  06:04
 • Guneş
  07:52
 • Öğle
  12:53
 • İkindi
  15:17
 • Akşam
  17:32
 • Yatsı
  19:08
Sayfa Başı