İSTANBUL HABERLERİ

Emekli özel harekatçılar İstiklal'de yürüdü

DHA
26.03.2016 - 12:02Son Güncelleme :
DHA

Ümit TÜRK/ İSTANBUL, (DHA) EMEKLİ Özel Harekatçılar Derneği üyesi emekli polis ve yakınları İstiklal Caddesi'nde teröre karşı yürüdü.
Türk bayraklarıyla Beyoğlu Tünel Meydanı'nda toplanan grup, buradan Galatasaray Meydanı'na sessiz bir yürüyüş gerçekleştirdi. Galatasaray Meydanı'nda yürüyüşe ilişkin bir açıklama yapan Emekli Özel Harekatçılar Derneği Başkanı Yesugay Aksakal, yaşanan son olaylarla toplumun bir takım provokasyon ve algıyla huzursuz bir ortama çekildiğini ifade ederek bu algıya karşı bir yürüyüş gerçekleştirdiklerini belirtti. Aksakal, "Bu ortamın olmadığını, insanlara güven ortamında olduğumuzu, yaşadığımız şeylerin tamamen küresel terörün şuan Türkiye'de uygulanmaya çalışıldığını göstermek için buradayız" dedi.
Grup daha sonra saygı duruşunda bulunup İstiklal Marşı'nı okudu.
(FOTOĞRAF)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden Emekli özel harekatçılar İstiklal'de yürüdü hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Mart 2016 tarihinde saat 12 02’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Emekli özel harekatçılar İstiklal'de yürüdü haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı