Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Emekli maaş değil domates kuyruğu

  DHA
  11.05.2017 - 08:00 | Son Güncelleme: 11.05.2017 - 08:03

  Kayseri Kocasinan Belediyesi’nin her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği organik domates fidesi dağıtımının bu yıl 8'incisi gerçekleştirildi. Her yıl olduğu gibi bu yıl da vatandaşların ilgi gösterdiği etkinlikte, toplam 450 bin domates fidesi ile 15 ton gübre dağıtıldı.

  Kocasinan Belediyesi, sağlıklı toplum, sağlıklı nesil ve sağlıklı yarınlar oluşturmak adına ve organik ürünlerin üretimine, tüketimine destek olmak amacıyla gerçekleştirdiği etkinlikte, sabahtan itibaren uzun kuyruklar oluştu. Kocasinan Belediyesi hizmet binası önündeki Mimarsinan Parkı’nda düzenlenen domates fidesi dağıtımı etkinliğinde, 2 ayrı çadır kuruldu.

  Emekli maaş değil domates kuyruğu

  Dağıtım için ayrılan 3 bin kutu domates fidesinin dağıtımı, bir saatte tamamlandı. Vatandaşlar, domates fidelerinin verimli olduğunu ifade ederek, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’a teşekkür etti. Kocasinan Belediyesi’nden domates fidesi almak isteyen vatandaşların, aldıkları fişlerin üzerinde yazan tarihlerde dağıtım noktalarından gübre ve fidelerini alabilecekleri bildirildi.

  Emekli maaş değil domates kuyruğu

  Emekli maaş değil domates kuyruğu

  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı