« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Emeği geçen herkese teşekkür ederim"

Tekirdağ'ın Çorlu Fenerbahçeliler Derneği, başkan Aziz Yıldırım tarafından açıldı.

MEHMET YİRUN - ÇORLU / DHA
SON GÜNCELLEME
Omurtak Caddesi üzerindeki Çorlu Fenerbahçeliler Derneği açılışına Çorlu Kaymakamı Hulisi Doğan, Belediye Başkanı Ünal Baysan, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, dernek yöneticileri ve taraftarlar katıldı.

"BU TESİSİN PROJESİNİ BEN METRİS'TEYKEN GETİRDİLER"

Bundan 10 yıl önce Çorlu'ya geldiğini belirten Aziz Yıldırım, "O dönemde iki yıllık başkandım, o günden bugüne uzun zaman geçti ve şimdi Fenerbahçe'nin yeni bir tesisinin açılışında tekrar bir aradayız. Bu tesisin projesini ben Metris'te içerideyken, istirahat ederken getirdiler, gördüm ve çok beğendim. Yönetici arkadaşlarıma bu tesisin açılışında mutlaka bulunalım güzel bir tesis dedim ve buradayım. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Bu tesiste bir halı saha ve alt yapıda yetişecek çocuklarımız için güzel tesis olmuş.Rahatsızlığım nedeniyle fazla konuşamayacağım. Hepinizi saygı ve sevgiyle kucaklıyorum." dedi.

Daha sonra Çorlu Kaymakamı Hulisi Doğan, Belediye Başkanı Ünal Baysan ve Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım birlikte kurdeleyi keserek açılışı yaptı. Taraftarların yoğun ilgi gösrediği Yıldırım, taraftarlarla fotoğraf çektirdi ve forma imzaladı. Ardından da Çorlu'dan ayrıldı.

Bunları da Beğenebilirsiniz