« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Emaneti alacağız

G.Saray kulübü Başkanı Mehmet Cansun, "Dört yıl üstüste şampiyonluğun ardından bir sezon ara verdik. Türkiye Şampiyonluğu'nu kazanmamız lazım.. Öncelikli hedefimiz bu olmalı" dedi.

Meriç ENERCAN
SON GÜNCELLEME
ÖNCE BANKALAR

Galatasaray Başkanı Mehmet Cansun, Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Fikret Ünlü'yü ziyaretinde önemli açıklamalar yaptı. Cansun, öncelikli hedeflerinin Türkiye Ligi Şampiyonluğu olduğunu söyledi. Ünlü sonra da G.Saraylı Maliye Bakanı Sümer Oral'ı ziyaret eden Cansun, öncelikle kulübün bankalara olan borçlarını ödeyeceklerini söyledi.

AİLE BİRLİĞİ

Cansun, Ziraat Bankası ve Halkbankası ile kredilerin halledildiğini ifade ederek, "Bankalara olan borçlar biter, Galatasaray'ın son 5 yılda bozulan aile birliğini sağlar, sportif anlamda da başarılı olursak, Mart 2002 olağan seçiminde aday olurum" dedi. Başkan Cansun, şöyle konuştu: "Avrupada iyi bir yere geldik.

HAVUZ VE KARAN

Dört yıl üstüste şampiyonluğun ardından bir sezon ara verdik.. Avrupa'ya gelinen düzeyi düşürmeden, Türkiye Şampiyonluğu'nu kazanmamız lazım.. Öncelikli hedefimiz bu olmalı." Cansun, havuzu bozdurmayacaklarını belirtirken, Ümit Karan'ın resmi işlemlerinin yarına kadar bitirileceğini sözlerine ekledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler