Ege Haberleri

EGE

  Emanete Hıyanet

  Oğuzhan BOYSAN, (DHA)
  07 Eylül 2012 - 00:00Son Güncelleme : 06 Eylül 2012 - 16:39

  Bucaspor Başkanı Mehmet Bektur, Seyit Mehmet Özkan’ı işte bu sözlerle suçladı.


  Bucaspor Başkanı Mehmet Bektur, Seyit Mehmet Özkan’ın yaptırdığı haciz işlemini, “İhanet” olarak yorumladı. Bektur, Şeref Üstündağ’ın başkan olduğu 2010-11 sezonunda, kulübün 3. şahıslara borçlarından dolayı haciz tehlikesi yaşanmaması için tüm eşyaların o dönem 2. Başkan olan Özkan tarafından göstermelik olarak haczedildiğini, o dönemin İdari Menajeri Murat Dizdar’ın da yediemin olarak atandığını belirterek, “Bugün yapılan resmen emanete hıyanettir” dedi.

  Suç duyurusu yaptık
  Toplam değeri 100 bin TL’yi geçmeyen eşyaların kaldırıldığı haciz olayının bardağı taşıran damla olduğunu sözlerine ekleyen Bektur, “Artık biz de savaş durumuna geçtik. Alınan mallar önemli değil ama alma yöntemi ve şekli belden aşağı vurmak gibi oldu. Seyit Mehmet Özkan ve Murat Dizdar hakkında suç duyurusunda bulundum. Zimmet ve hırsızlık davası açacağım. İnceleme başlattık. Tek sahte fatura bulursak, Özkan bunun bedelini hukuki olarak ödeyecek” diye konuştu.

  Preveze Deniz Savaşı
  Başkan Mehmet Bektur şöyle devam etti: “Kaynaklar Tesisleri’ndeki iki adet suni çim sahanın sentetik zeminini dahi hacizle kaldırmak istiyor. Suni çim, o sahanın ayrılmaz parçasıdır. Bunun için icra iptal davası açtık. Futbol Federasyonu Etik Kurulu’na da başvuracağız. Seyit Mehmet Özkan ve Altınordu A.Ş.’yi, Bucaspor’un sözleşmeli futbolcularını taciz ettikleri için şikayet edeceğiz. Kendisi ve aramızdaki durum Preveze Deniz Savaşı’na döndü.”

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı