GeriFutbol "Elmander'i affetmem"
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

"Elmander'i affetmem"

"Elmander'i affetmem"
refid:21495607 ilişkili resim dosyası

Saha içinde futbolcunun küfür ettiğini duyan bir hakem ne karar vermeli; "Kırmızı"

Elmander'in küfürlerini af etmem Medical Park Antalyaspor maçında, saha içinde olumsuz diyologlarla karşılaşan Teknik Direktör Mehmet Özdilek, başta Elmander'in ve Melo'nun kenara gelip yaptığı küfürlü konuşmlarından bir hayli  üzüldüğünü söyledi ve;

"Elmander, benim  beğendiğim takımımda görmek istediğim oyunculardan biri kendisi sempati duyan bir kişiyim. Böyle bir hareketi kendisinden beklemezdim. Bu hareketlere ne Fatih Hocam göz yumardı ne de başka biri. Ama hocam bu olayı bilmediği için kendisine  bir şey söylemem haksızlık olur" dedi.

Ayrıca hakeminin saha içinde bir çok olayı kulak arkası ettiğini de söyleyen Mehmlet Özdilek şöyle devam etti:

"Küfürün karşılığı nedir? Kımızı karttan başka bir şey olmaz. Benim felsefemde, oyuncum böyle bir hareket yaparsa affı yoktur. Bu olaylar tüm teknik adamlar için geçerlidir. Ben maçı kaybettiğim için hiçbir şey düşünmüyorum. Maçlar her zaman inişli çıkışlıdır. Benim 26 futbolcum var.  8 milyon euro, yani 17 milyon lira... Hakemin olaya yakın olduğu halde pas geçmesini kabul etmiyorum. Antalyaspor olarak hem ekonomik, hem de yeni tesisler anlamında, paramızı su gibi harcamaktan kaçınıyoruz. Benim takımım, Galatasaray karşısında oyuna iyi başladı ama daha sonra çok pas hataları yaptık. Rakibimiz Galatasaray gibi bir takım olunca bu hataları af eder mi? Devreyi beraberlikle bitirseydik,böyle bir farklı mağlubiyeti tatmazdık"

Yorumları Göster
Yorumları Gizle