« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Elmander taraftarla kapıştı

Galatasaraylı futbolcu Johan Elmander, İsveç'in Kazakistan ile oynadığı maçta bir taraftar ile ilginç bir diyaloga girdi. İsveçli oyuncu, maç sonrasında yaptığı açıklamada bu hareketinin çok gereksiz olduğunu dile getirdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İsveç'in Kazakistan ile oynadığı 2014 Dünya Kupası Elemeleri karşılaşmasında İsveçli taraftarların hedefinde Johan Elmander vardı.

Galatasaray'da top koşturan tecrübeli forvet oyuncusu, Kazakistan karşısında alınan 2-0'lık galibiyette ilk 11'de sahaya çıkarken 85. dakikada yerini Marcus Berg'e bıraktı.

27.dakikada sarı kart gören oyuncunun maçtaki performansı beğenilmezken İsveçli taraftarların tepkisine karşılık Elmander de tepkiliydi ve ilginç bir olaya imza attı.

İLGİNÇ DİYALOG

Maçın 80. dakikasında bir verdiği bilet parasını hatırlatarak 80. dakikada isyan ederken Johan Elmander'e "Biraz yüreğini göster, taraftar için oyna" diye bağırması üzerine sinirlenen Elmander buna karşılık verdi. Maç sonrasında İsveçli girdiği münakaşanın gereksiz olduğunu kabul ederken buna aldırış etmemesi gerektiğini belirtti.

Sporx'in haberine göre, Elmander'e tepki gösteren Joakim adındaki taraftarın ise Malmö'den Helsinborg'a bu maç için gelen bir İsveçli olduğu ortaya çıktı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz