« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Elmander ile Semih idmanda yok

Galatasaray'da sağ ayak bileği dış yan bağında yırtık olan Semih ile sağ uyluk arka adale tendonunda zorlanma bulunan Elmander antrenmana katılmadı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 3. haftasında Bursaspor ile yapacağı karşılaşmanın hazırlıklarını çift antrenmanla sürdürdü.

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde basına kapalı gerçekleştirilen akşam antrenmanına, ısınma ve açma germe hareketleri başlayan futbolcuların, daha sonra iki grup halinde dönüşümlü olarak dar alanda çift kale maç ve minyatür kale maç yaptığı bildirildi. Antrenmanın ana bölümünde ise tam saha maç oynandığı duyuruldu.

Sarı-kırmızılı takımda sağ ayak bileği dış yan bağında yırtık olan Semih Kaya ile sağ uyluk arka adale tendonunda zorlanma bulunan Johan Elmander'in antrenmana katılmadığı, her iki oyuncunun da tedavisine başlandığı kaydedildi.

Antrenmanı Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Ali Dürüst, yönetim kurulu üyesi Abdurrahim Albayrak, Galatasaray Mardin Futbol Okulları Sorumlusu Şehmus Ak ve futbol okulu öğrencilerinin de takip ettiği belirtildi.

Sarı-kırmızılı takım, Bursaspor maçı hazırlıklarını yarın çift antrenmanla sürdürecek.

Bunları da Beğenebilirsiniz