ANTALYA HABERLERİ

Elmalı MYO Yönetiminden Kaymakam Saltaş’a Ziyaret

IHA
30.09.2015 - 17:10Son Güncelleme :

ELMALI MYO YÖNETİMİ KAYMAKAM GÜRBÜZ SALTAŞ'I ZİYARET ETTİ. (ADEM DURMAZ-ANTALYA-İHA)

IHA

Akdeniz Üniversitesi Elmalı Meslek Yüksekokulu (MYO) Yönetimi, Kaymakam Gürbüz Saltaş’ı ziyaret etti.
Elmalı MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Halil Demir, Müdür Yardımcıları Hakan Demirboğa ve Öğr. Gör. Murat Yücel ile birlikte Kaymakam Gürbüz Saltaş’ı ziyaret etti. Ziyarette turizmin önemi ve bu açıdan Elmalı’nın ayrıcalıkları ve bir ilçe için üniversitenin önemi hakkında değerlendirmeler yapıldı. MYO Müdürü Demir, “Yüksekokul olarak Elmalı için önem arz eden konularda elimizden gelen gayreti göstermeye çalışıyoruz. İlçemizin kalkınmasında hiç kuşkusuz Yüksekokulumuzun da önemli katkıları bulunmaktadır. Bütün bunların göz önünde bulundurularak Elmalı Meslek Yüksekokulu’na sahip çıkmalıdır. Yüksekokulunu yaşatmak ve geliştirmek için herhangi bir derneği ve vakfı bulunmayan tek yer Elmalı. Bu eksikliğin bir an önce giderilmesi gerektiğini düşünüyoruz” dedi.
Kaymakam Gürbüz Saltaş da kurumlar arasındaki iletişimin önemli olduğuna vurgu yaparak bu tür ziyaretlerin her vesile ile yapılması ve görüş alış verişlerinde bulunulması gerektiğine değinerek “Elmalı MYO için bizler de gereken katkıları yapmaya hazırız. İlçelerin gelişmesi için üniversitenin ne demek olduğunu iyi biliyorum. Vakıf kurulması konusunda ve diğer faaliyetlerinizde katkı koymaya hazırım” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Elmalı MYO Yönetiminden Kaymakam Saltaş’a Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Eylül 2015 tarihinde saat 17 10’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Elmalı MYO Yönetiminden Kaymakam Saltaş’a Ziyaret haberi güncellenecektir.

  ANTALYA NAMAZ VAKİTLERİ
  19 Kasım 2017, Pazar
  • İmsak
   05:54
  • Guneş
   07:33
  • Öğle
   12:53
  • İkindi
   15:36
  • Akşam
   17:54
  • Yatsı
   19:21
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı