Gündem Haberleri

  Elizabeth Talyor seks düşkünüymüş

  Hürriyet Haber
  25.05.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  ÜNLÜ aktris Liz Taylor, dört yıl önce ölen, 21 yıllık yardımcısının günlüklerinin yayınlanmaması için büyük çaba harcıyor. Çok özel notlarda ünlü yıldızın tüm sırları ortaya dökülüyor. Taylor'dan cinsel arzularında doyumsuz bir kadın olarak söz edildiği belirtiliyor.

  Amerikan basınında yer alana haberlere göre, yıllarca Taylor'un yanında çalışan Chen Sam öldükten sonra günlüğü miras işlerine bakan avukatı Robert Golum'un eline geçti. Notlarda, Taylor'un skandal aşkları, evlilikleri, gay dostları, kocalarıyla kavgaları, boşanmaları alkol tutukusu ve depresyon geçirdiği dönemlerin ayrıntılı olarak anlatılıyor.

  Günlüklerde yer alan bilgilere göre, Liz Taylor'un cinsel arzuları sonsuzdu ve asla doymak bilmiyordu. Liz Taylor, evli olmadığı dönemlerde sürekli aşık değiştirirdi ve kendisine sahip olmak için rekabet eden erkeklerden ‘en seksi’ olanını seçerdi.

  Zengin bir kuyumcu, ünlü yıldızla beraber olabilmek için her gün Taylor'a pırlanta yolladı. Liz Taylor, kuyumcuyu reddederek bütün pırlantaları geri gönderdi. Günlüklere göre, kuyumcunun peruk kullanması Liz Taylor'un hiç hoşuna gitmemişti. Bir Prens, Taylor'un aşığı olabilmek için yakut taş verme teklifinde bulundu. Taylor, ‘Yakut, menekşe gözlerimle çelişir istemiyorum’ diyerek Prens'in önerisini geri çevirdi. Chen Sam, Taylor ile iki kez evlendiği ünlü aktör Richard Burton'ın alkol aldıktan sonra ‘saç saça baş başa’ kavga ettiklerini ve birbirlerini tekmelediklerini ve yumrukladıklarını yazdı.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı