Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Elimizden geleni yapacağız"

Aroma Bayanlar Voleybol Birinci Ligi'ndeki önemli maçta yarın karşılaşacak Vakıfbank Güneş Sigorta Türk Telekom ile Eczacıbaşı VitrA takımları galip gelebilmenin hesaplarını yapıyor.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Vakıfbank Güneş Sigorta Türk Telekom Menajeri Muhammet Görken, Eczacıbaşı VitrA karşılaşmasına büyük önem verdiklerini dile getirerek, “Kazanmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Tüm voleybolseverleri karşılaşmayı izlemeye davet ediyorum. Çünkü çok iyi bir maç olacak yarın akşam” diye konuştu.

Eczacıbaşı VitrA Menajeri Nalan Ural ise voleybola çok uzun zamandır yatırım yapan iki kulüp olarak Vakıfbank Güneş Sigorta Türk Telekom ile uzun yıllar ligde ve finallerde karşı karşıya geldiklerini anımsatarak, “Bu maçı kazanmayı çok istiyoruz” ifadesini kullandı.

Vakıfbank Güneş Sigorta Türk Telekom karşısında alacakları galibiyetin moral ve motivasyon açısından Şampiyonlar Ligi'ndeki Cannes maçı öncesinde kendilerine çok iyi geleceğini aktaran Ural, “Güçlü ve kazanma tecrübesi olan bir takımız. Rakibimizin de iyi bir kadrosu var. Her iki taraf da kazanmayı çok istiyor. Gülen taraf biz olmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız” dedi.

Burhan Felek Voleybol Salonu'ndaki maç saat 17.30'da başlayacak.

Bunları da Beğenebilirsiniz