Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Elimde milli takım var

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Lucescu, ‘Yabancıların olmaması beni korkutmaz’ dedi ve ekledi

Galatasaray Teknik Direktörü, takımına bu sözlerle güvendiğini açıkladı. Rumen çalıştırıcı, yakın dostlarına ‘‘Korkuya gerek yok. Denizlispor karşılaşmasına çıkacak bu takım, herkese parmak ısırtacak’’ diye konuştu.

SAKİN VE EMİN

G.Saraylılar'ın bir kısmı yarınki Denizlispor maçı için kara kara düşünüyor. Kadroda Jardel, Capone, Taffarel, Hagi ve Popescu yok.. Peki bu takım ne yapar?. F.Bahçe ve Beşiktaş'la olan puan farkı kapanır mı? Daha neler neler.. Taraftarlar bir yanda kara kara düşünürken, Teknik Direktör Mircea Lucescu sakin ve emin. Çünkü Rumen çalıştırıcı elindeki kadronun büyüklüğünü biliyor.

ÖNEMLİ DEĞİL

Sarı kırmızılı takımın bel kemikleri sayılan 5 yıldız, ligin 18. haftasında G.Saray formasını giymek yerine, ülkelerinde Noel tatili yapacak. Bu olay bir çok kişiyi rahatsız ederken, teknik direktör Lucescu, ‘‘Korkuya gerek yok’’ diyor başka bir şey söylemiyor. Rumen çalıştırıcı, ‘‘Denizlispor karşısına Türk Milli Takım'ı çıkacak’’ dedi.

HARİKA TAKIM

Lucescu, dostlarıyla yaptığı söyleşide bu sözü söylerken, konuşmasını şöyle sürdürdü: ‘‘Ben, G.Saray'daki birlik ve beraberliği hiçbir yerde görmedim. Taffarel, Jardel, Capone, Hagi ve Popescu'nun olmayışı önemli. Ancak Türk oyuncularım öyle bir performans sergileyecek ki herkes parmak ısıracak. Hiç kimse şunu unutmasın. Kadromun yarısından fazlası milli oyuncularla dolu.’’

İŞTE MİLLİ CİMBOM

G.Saray’ın yarın Denizlispor karşısına Kerem (10 A Genç) - Fatih (21 A), Bülent (60 A), Hakan (17 A), Okan (15 A), Ümit (10 A), Suat (14 A), Emre (5 A), Ergün (9 A), Hasan (4 A) ve Arif (38 A) ilk 11'yle sahaya çıkması bekleniyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz