ELİ KOLU BAĞLI İNTİHAR OLUR MU

BERLİN
13.08.2014 - 11:39 | Son Güncelleme:

Almanya'nın Berlin kentinde cezaevi hücresinde kendini asarak intihar ettiği ileri sürülen Türk genci Gökhan A. olayı büyüyor. Hücrede asılı bulunan Türk gencinin ellerinin bağlı olduğu bildirildi.

BERLİN'DE Moabit cezaevindeki hücresinde kendini astığı iddia edilen Türk genci Gökhan A. cinayet kurbanı mı? Cezaevinin intihar etti dediği 23 yaşındaki Türk gencinin, ellerinin bağlı olduğu ileri sürüldü.

Alman Bild ve BZ gazeteleri de cezaevindeki ölüm olayını gündeme getirdi. “Skandal cezaevi Moabit'de ölümden sonra cinayet şüphesi” başlığını kullanan iki gazete de “Bir insan, elleri bağlı intihar edebilir mi” diye sordu.

CİNAYET MASASI
Gökhan A. olayının 234 U Js 3204/14 dosya numarasıyla cinayet masası tarafından incelendiği belirtildi. Türk genci Gökhan A. bu yılın 13 Temmuz tarihinde akşam saat 20.10'da hücresinde çarşafla asılı bulundu. Polis, olayı intihar olarak aileye duyurdu. Türk genci Berlin'de toprağa verildi. Adli tıp Türk gencinin cinayete kurban gitmiş olabileceği ihtimalini de dikkate alıyor.

Etiketler:


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı