AĞRI HABERLERİ

Eleşkirt Kaymakamı Topsakaloğlu, TKDK’yı Ziyaret Etti

IHA
10 Eylül 2015 - 11:01Son Güncelleme : 10 Eylül 2015 - 11:02

ELEŞKİRT KAYMAKAMI TUNCAY TOPSAKALOĞLU, (SAĞDA) TARIM VE KIRSAL KALKINMAYI DESTEK KURUMU AĞRI İL KOORDİNATÖRÜ ALİHAYDAR YİĞİT'İ ZİYARET ETTİ.

IHA

Ağrı’nın Eleşkirt İlçe Kaymakamı Tuncay Topsakaloğlu, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Ağrı İl Koordinatörü Alihaydar Yiğit’i ziyaret etti.
Yürütülmekte olan hibe programı ve özellikle 2016 yılı itibariyle yürürlüğe girecek olan IPARD 2 hakkında bilgi alan Kaymakam Tuncay Topsakaloğlu, program kapsamında Eleşkirt ilçesinde desteklenen mevcut yatırımlar ve hayata geçirilmesi planlanan yeni projeler hakkında bilgi aldı. Nüfusu 20 binin altında olan Eleşkirt ilçesinin özellikle kırsal yatırımlar açısından uygun olduğunu belirten Topsakaloğlu, ilçenin diğer yatırımlar açısından da önemli avantajlara sahip olduğunu ifade etti. Eleşkirt halkının TKDK desteklerinden faydalanabilmesi için üzerlerine düşen her türlü yardımı yapmaya hazır olduklarını ifade eden Kaymakam Topsakaloğlu, söz konusu desteklerin Eleşkirt için mutlaka değerlendirilmesi gerektiğini belirtti.
İl Koordinatörü Alihaydar Yiğit, Kaymakam Tuncay Topsakaloğlu’na ziyaretinin anısına plaket takdim etti. TKDK’nın bundan sonraki çalışmalarında da başarılar dileyen Topsakaloğlu, Yiğit’e teşekkür ederek ziyaretini tamamladı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ağrı haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ağrı ilinden Eleşkirt Kaymakamı Topsakaloğlu, TKDK’yı Ziyaret Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 10 Eylül 2015 tarihinde saat 11 01’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Eleşkirt Kaymakamı Topsakaloğlu, TKDK’yı Ziyaret Etti haberi güncellenecektir.

  AĞRI NAMAZ VAKİTLERİ
  23 Ağustos 2017, Çarşamba
  • İmsak
   03:32
  • Guneş
   05:20
  • Öğle
   12:21
  • İkindi
   16:06
  • Akşam
   19:02
  • Yatsı
   20:35
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı