« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Elde kaldı Lawal

Veli ve Tolgay’ın sakatlıkları nedeniyle orta sahaya bir oyuncu transfer etmek isteyen siyah beyazlıların önünde 25 yaşındaki oyuncu için 2 alternatif var: Ya 1 milyon Euro bonservis ödenecek ya da Ömer Şişmanoğlu takasta kullanılacak.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

SÜPER Lig’de ilk maçında pazar günü deplasmanda Mersin İdman Yurdu karşısına çıkacak olan Beşiktaş’ta gündem orta saha. Ozan Tufan’ın Fenerbahçe’ye kaptırılması sonrasında gözlerin çevrildiği Gökhan İnler’den de olumlu sinyaller gelmiyor.
Yaklaşık 1 aydır Gökhan ile görüşmeler yapan ve oyuncunun kendisi ile prensip anlaşmasına varan siyah beyazlı yönetim, bu oyuncuyu da yüksek bonservisi yüzünden kaçırmak üzere. Diğer taraftan da yıldız oyuncu için İngiliz ekibi Liecester City’nin de devreye girmesiyle, Gökhan’ın Beşiktaş forması giymesi iyice zorlaştı.

İLK GÖRÜŞME YAPILDI

OZAN’dan sonra Gökhan konusunda da istenilen sonuç alınamazsa ibre Eskişehirsporlu Raheem Lawal’a dönecek. Beşiktaş Yönetimi, Nijeryalı oyuncu için Eskişehir Başkanı Mesut Hoşcan ile fikir alış verişinde bulundu. Veli ve Tolgay’ın sakatlıkları nedeniyle orta sahaya mutlaka bir oyuncu transfer etmek isteyen siyah beyazlıların önünde Lawal için iki alternatif var.
Ya 25 yaşındaki oyuncu için 1 milyon Euro civarında bir bonservis ücreti ödenecek ya da Eskişehirspor’un geçen sezon Beşiktaş’tan kiraladığı Ömer Şişmanoğlu’na yeniden talip olması değerlendirilerek takas yoluyla transfere nokta konacak.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler