GeriFutbol Elazığspor stat tadilatı için sabırsızlanıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Elazığspor stat tadilatı için sabırsızlanıyor

Elazığspor stat tadilatı için sabırsızlanıyor
refid:21552137 ilişkili resim dosyası

Sanica Boru Elazığspor Kulübü Başkanı Selçuk Cengiz Öztürk, Atatürk Stadı'nda devam eden tadilat çalışmalarına ilişkin, “Bir an evvel, kendi sahamızda, kendi taraftarımız önünde oynamanın avantajını kullanmak için çaba sarf etmekteyiz” ifadelerini kullandı.

Öztürk, kulübün internet sitesinden yaptığı açıklamada, Atatürk Stadı'nın Süper Lig kriterlerine uygun hale getirilmesi için yapılan iyileştirme çalışmalarında sona yaklaşıldığını, Akhisar Belediyespor maçının Elazığ'da oynanması için gereken tüm girişimlerin sürdürüldüğünü bildirdi.

Kulüp yönetimi olarak, gerek ihale, gerekse yüklenici firmalarla ilgili hiçbir şekilde yetki ve sorumlulukları olmamasına rağmen Atatürk Stadı'nda yapılan çalışmaları yakından takip ettiklerini vurgulayan Öztürk, bugüne kadar Elazığ Valisi Muammer Erol, milletvekilleri ve yüklenici firmalar nezdinde stadyumla ilgili yapılan çalışmaların her aşamasında bilgi ve görüş alışverişinde bulunduklarını belirtti.

Öztürk, açıklamasında şunları kaydetti: “Bir an evvel kendi sahamızda, kendi taraftarımız önünde oynamanın avantajını kullanmak için çaba sarf etmekteyiz. En son gelinen aşamada, Türkiye Futbol Federasyonu denetçilerinin yapmış oldukları incelemeler sonrasında halen devam etmekte olan inşaat işlerinin olduğu ve bu çalışmaların Akhisar Belediyespor maçına kadar tamamlanması halinde Akhisar Belediyespor maçının oynatılabileceği yönünde bilgiler aldık. Ankara'da bulunan Gençlik Hizmetler ve Spor İl Müdürü Sedat Acar Beyle önceki gün yapmış olduğumuz görüşmede, Akhisar maçına kadar maç oynanmasına yönelik bir engelin kalmayacağını, kalan işlerin ise maç oynanmasına engel teşkil etmeyeceği ifade edilmiştir.”
Yorumları Göster
Yorumları Gizle