« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Elazığspor, Fenerbahçe maçına çıkacak

Sanica Boru Elazığspor Kulübü'nün gelen icra dosyaları ve hacizlerden dolayı Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından kapatılan transfer tahtasının, kulüp başkanı Selçuk Cengiz Öztürk'ün mücadelesi ve ciddi gayretleriyle gerekli paranın yatırılması sonucu açıldığı bildirildi.

DHA / A.A.
SON GÜNCELLEME
Sanica Boru Elazığspor Kulübü Yönetim Kurulu adına yapılan yazılı açıklamada, kulübe gelen icra dosyaları ve hacizlerden dolayı transfer tahtasının TFF'de kapanması üzerine, bordo-beyazlı ekibin Spor Toto Süper Lig'in ilk haftasında yarın oynanacak Fenerbahçe maçına çıkmama tehlikesiyle karşı karşıya kaldığı hatırlatıldı.

"FENERBAHÇE'NİN İSMİ KORKU YARATMAZ"

Kulüp başkanı Selçuk Öztürk'ün dün gece geç saatlere kadar İstanbul'da bulunduğu ve takımın transfer tahtasını açabilmek için yoğun çaba sarf ettiği ifade edilen açıklamada, şunlara yer verildi: “Kulüp başkanımız Selçuk Cengiz Öztürk, şahsi mücadelesi ve ciddi gayretleriyle kulübümüzde icraya giren paralar için TFF'ye şahsi olarak gerekli parayı yatırarak, kapanan transfer tahtasının açılmasını sağlamıştır. Başkanımıza gösterdiği özveriden dolayı yönetim kurulumuz adına teşekkür ediyoruz. Cumartesi günü oynayacağımız Fenerbahçe maçına 3 puan için çıkacağız. İzmir ve çevre illerdeki tüm Gakgoşları maça bekliyoruz. Elazığ'dan maça gelemeyen tüm hemşehrilerimizin de manevi destekleri ile dualarını rica ediyoruz.”

İMZA ŞOV

Sanica Boru Elazığspor, daha önce anlaşma sağladığı 6 futbolcuyla resmi sözleşme imzaladı.

Crowne Plaza Otel'de düzenlenen basın toplantısında Samsunspor'dan Adem Alkaşi 2, Medical Park Antalyaspor'dan Sinan Kaloğlu ve Eskişehirspor'dan Bülent Ertuğrul 1, Sion'dan Pascal Feindouno ve Mısırlı Amr Zaki 3, Espanyol'dan Marvin Zeegelaar ise 4 yıllık sözleşme imzaladı. Ayrıca altyapıdan yetişen Doruk Kerem Yiğit ile profesyonel mukavele yapıldı.

Bunları da Beğenebilirsiniz