« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Elazığ'da Sağlam dönemi başlamadan bitti

Sanica Boru Elazığspor, Yılmaz Vural'dan boşalan teknik direktörlük görevi için anlaştığı Nurullah Sağlam ile yollarını ayırdı.

ŞAHİSMAİL GEZİCİ - ELAZIĞ / DHA
SON GÜNCELLEME

İmza aşamasına gelen anlaşma, açıklanmayan bir nedenden dolayı imzalanmadan sona erdi. Geçtiğimiz günlerde Nurullah Sağlam ile 3 yıllığına prensipte anlaştıklarını belirten Elazığspor CEO'su Özgür Öztürk, İstanbul'da şartları konuşmak için bir araya geldiklerini belirterek, "Prensipte anlaştığımız Nurullah Sağlam hocamızla imza aşamasında şart ve koşullar uymayınca karşılıklı olarak çalışmama kararı aldık. Umarım başka bir dönemde, başka şartlarda hocamızla çalışmayı arzu ederiz. Tanımaktan büyük bir zevk aldık. Zaman zaman fikrine değer verip arayacağımız bir futbol dostluğumuz oldu. Kendisine bundan sonraki futbol hayatında başarılar diliyoruz" dedi. Elazığspor teknik direktör arayışlarının sürdüğünü dile getiren Öztürk, önümüzdeki günlerde teknik direktörlük konusunda kesin bir çözüm bulacaklarını söyledi.

Nurullah Sağlam ise twitter adlı sosyal paylaşım sayfasından yaptığı açıklamada; "Prensip anlaşması imzaya dönüşmedi. Şartlarda, prensiplerde ve mantalitede yaşadığımız uyumsuzluk, ayrılık gerektirdi. Elazığspor'a başarılar" diye duyurdu.


Bunları da Beğenebilirsiniz