ELAZIĞ HABERLERİ

Elazığ Medicalpark Hastanesi İle Türkiye Muharip Gaziler Derneği Elazığ Şubesi Protokol İmzaladı

IHA
23.07.2015 - 11:16Son Güncelleme : 23.07.2015 - 11:17

ELAZIĞ MEDİCAL PARK HASTANESİ VE TÜRKİYE MUHARİP GAZİLER DERNEĞİ ELAZIĞ ŞUBESİ ARALARINDA SAĞLIK PROTOKOLÜ İMZALADI.

IHA

Medical Park Elazığ Hastanesi ile Türkiye Muharip Gaziler Derneği Elazığ Şubesi arasında sağlık hizmetleri protokolü imzalandı.
Türkiye Muharip Gaziler Derneği Elazığ Şubesi’nde gerçekleşen protokol imza programına Türkiye Muharip Gaziler Derneği Elazığ Başkanı Mehmet Namık Bulut, Medical Park Elazığ Hastanesi Kurumsal Pazarlama Müdürü Yelda Arpacı, Medical Park Elazığ Hastanesi Kurumsal Pazarlama Sorumlusu Büşra Candemir ve Türkiye Muharip Gaziler Derneği Elazığ Şubesine üye gaziler katıldı.
Protokol ile ilgili açıklama yapan Türkiye Muharip Gaziler Derneği Elazığ Başkanı Mehmet Namık Bulut, “Buradaki toplanma amacımız sağlık hizmetleri hakkında bir protokol imzamız var. Gazilere verdiğiniz değerden dolayı, kanunen bize verilen sağlık hizmetlerine ek olarak bizleri neler yapılır bunların bilincinden hareketle bizlere yaptığınız yardımlardan dolayı teşekkür ederiz. Gazilerimize hayırlı olur. Gazilerimizin çocuklarına, eşlerine anne ve babalarına bunların hepsi geçerli olabileceği anlaşmadır. İnşallah gazilerimizde bunlardan faydalanır. İnşallah yatmazlar, hasta olmazlar ama oldukları zamanda sağlık teşkilatımız var. Kendini ispatlamış bir hastaneden bu protokolü imzalamak fırsatını bize verdiğiniz için teşekkür ederiz” dedi.
Medical Park Elazığ Hastanesi Kurumsal Pazarlama Müdürü Yelda Arpacı ise, “Medical Park Hastanesi olarak Muharip Gaziler Derneği ile protokol imzalamak için bir araya geldik. Elazığ halkına ve civar diğer illerimizde kaliteli bir sağlık hizmeti vermek için Medical Park Hastanesi olarak elimizden geldiğince ulaşabildiğimiz yere kadar ulaşıyoruz. Muharip Gaziler Derneği bizim için çok önemli bir dernek ve bu dernekle protokol imzalayıp sağlık hizmetlerini daha kaliteli almaları için bugün burada olmaktan son derece mutluyuz. Dernek başkanımıza ve üyelerine çok teşekkür ediyorum. Umarım çok ihtiyaçları olmaz ama olduğunda Medical Park Hastanesi olarak yanlarında olacağımızı belirtmek isterim” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Elazığ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Elazığ ilinden Elazığ Medicalpark Hastanesi İle Türkiye Muharip Gaziler Derneği Elazığ Şubesi Protokol İmzaladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 23 Temmuz 2015 tarihinde saat 11 16’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Elazığ Medicalpark Hastanesi İle Türkiye Muharip Gaziler Derneği Elazığ Şubesi Protokol İmzaladı haberi güncellenecektir.

ELAZIĞ İLÇELERİ
  ELAZIĞ NAMAZ VAKİTLERİ
  23 Eylül 2017, Cumartesi
  • İmsak
   04:26
  • Guneş
   06:04
  • Öğle
   12:26
  • İkindi
   15:52
  • Akşam
   18:28
  • Yatsı
   19:53
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı