Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

El sıkışıp kucaklaştılar

Turkcell Süper Lig'de yaptıkları maçın son saniyelerinde çıkan olaylar nedeniyle Trabzonspor ile Sivasspor arasında başlayan gerginlik, kulüp başkanları Nuri Albayrak ve Mecnun Otyakmaz'ın kucaklaşmasıyla son buldu.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Nuri Albayrak ve Mecnun Otyakmaz, Türk Kalp Vakfı'nın sponsorluğunda gerçekleştirilen “11 Altın Adam” yarışmasının Kalyon Oteli'nde düzenlenen sezonun ilk jüri toplantısında bir araya geldi.

Toplantının başında, iki başkanı spor camiasına örnek olması için fair play ruhu içinde kucaklaştıracağını belirten vakıf başkanı Çetin Yıldırımakın, gecenin sonunda Albayrak ve Otyakmaz'ı bir araya getirdi. İki başkan basın mensupları önünde el sıkışıp kucaklaşarak, fair play mesajı verdi.

Vakıf başkanı Yıldırımakın, gazetecileri, iki başkanı ayakta alkışlamaya davet etti. Başkanların kucaklaşması ve el sıkışması ayakta alkışlandı.

ŞEN ÖNERDİ, OTYAKMAZ AYIN YÖNETİCİSİ SEÇİLDİ

Toplantının konuklarından Fenerbahçe Kulübü'nün eski başkanı Ali Şen, ayın yöneticisine layık aday bulunamadığının açıklanmasının ardından Sivaspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz'ı bu ödül için önerdi.

Şen'in önerisiyle salonda yapılan oylamaya el kaldırarak katılan basın mensupları, Odyakmaz'ı ayın yöneticisi seçti.
Ali Şen, Otyakmaz'ın duruşuyla ve kişiliğiyle bu ödüle layık olduğunu ifade etti.

Soru-cevap bölümünde yöneltilen bir soru üzerine Şen, Otyakmaz'da kendi gençliğinden bir şeyler gördüğünü söyledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz