"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

El ele ilan-ı aşk

Alarko Turizm Grubu Başkanı Edip İlkbahar, geçtiğimiz yıl iki çocuğunun annesi Suzet İlkbahar’la yollarını dostça ayırmıştı.

Boşanmanın ardından zaman zaman davetlerde zaman zaman da hafta sonları çocuklarıyla vakit geçirirken gördüğüm Edip İlkbahar’ın yeni bir aşka yelken açtığı kulağıma gelmişti.
Ünlü çikolata markası Marie Antoinette Chocolat’ın sahibi Ruken Demirer’le aşk yaşamaya başladığını öğrendiğim İlkbahar, sonunda sevgilisiyle görüntülendi.
Kanyon’daki Cinebonus Sinemaları’nda baş başa film izleyen sevgililer, kendilerini görüntüleyen gazetecilere el ele poz verdi.

Damat açılışta

Modern mobilya tasarımı ve üretimi alanında uluslararası bir yer edinen Derin, 40’ıncı kuruluş yılını  Akaretler’de yeni açılan mağazasıyla kutladı. B-Line, Kundalini, Moroso, Gaia&Gino, Bang&Olufsen gibi popüler markaların mobilya, aydınlatma ve aksesuvarlarının bulunduğu galerinin açılışı, İstanbul sosyal hayatının ünlü isimlerini bir araya getirdi. Aziz-Ferda Sarıyer, Derin-Beliz Sarıyer ve Dilruba Sarıyer’ın ev sahipliği yaptığı açılış davetine, Dilruba Hanım’ın 10 Haziran’da Hotel Les Ottomans’da evleneceği avukat sevgilisi Levent Celepci de katıldı.

Sahnede mesai

Sadece şirket çalışanlarından kurulu müzik gruplarının yarışabileceği “Ballantine’s ile Sahne Şirketlerin” adlı müzik yarışması başlıyor. İş dünyasının gizli yeteneklerinin performans sergileyeceği yarışma, bu gece Tom Tom Sokak İndigo’da start alıyor.

Paris’ten sonra İstanbul’da

İlk olarak Paris Otomobil Fuarı’nda sergilenen BMW 6 Serisi, geçtiğimiz hafta da İstanbul-Levent’teki Edition Otel’in içinde açılan Billionaire Club’da tanıtıldı. Türkiye distribütörlüğünü Borusan’ın yaptığı BMW’nin bu yeni modeli, davetlilerin beğenisini kazandı.

Yağmurlu açılış

Erol ve Varol Kaynar kardeşlerin sahibi olduğu Sortie, yaz sezonuna yağmurlu bir havada “merhaba” dedi. Sortie Restoran, Fishmekan, Venge, Al Mahara (Lübnan), Niwa, Cafe de Paris, Fratelli la Bufala ve Rodizio gibi birbirinden farklı lezzetlerin sunulduğu restoranları barındıran Sortie, yeni dekorasyonuyla müşterilerini bekliyor.

Bu akşam sahnede

Günümüzün en etkileyici seslerinden Dianne Reeves, dünya turnesi kapsamında İş Sanat’ta sahneye çıkıyor. Üç kez üst üste “En İyi Caz Vokal Performansı” dalında Grammy ödülüne layık görülen Reeves, “Strings Attached” projesiyle bu akşam İş Sanat’ta olacak.

X