GeriFutbol Ekşioğlu: Yeni Metin, Ali, Feyyaz'lar yetişecek
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ekşioğlu: Yeni Metin, Ali, Feyyaz'lar yetişecek

Ekşioğlu: Yeni Metin, Ali, Feyyaz'lar yetişecek

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman önceki gün Fulya Hakkı Yeten Stadının açılışında emeği geçen Gençlik Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan ve Yemen Ekşioğlu'na teşekkür etti.

Ekşioğlu ise "Yeni Metin, Ali Feyyaz ve Sergenlerin yetişeceği süper bir tesise kavuştuk. Bizim ilkemiz olan “Şerefinle Oyna Hakkınla Kazan” sözünü tüm spor camiasına göstermeye çalışıyoruz. Beşiktaş sıkıntılı süreçte alt yapıya ne kadar önem verdiğini gösterdi" dedi. 

Törene, İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi, As Başkan Deniz Atalay, Genel Sekreter Ahmet Ürkmezgil, Futbol Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetici Erdal Torunoğulları, Kartal Yuvası'ndan Sorumlu Yönetici Emre Kocadağ, yönetici Yalçın Yılmaz, Genel Koordinatör Levent Çifter, İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İbrahim İlhami Koç, Beşiktaş eski yöneticisi Yemen Ekşioğlu, Erdal Ay ile Necdet Ergün, Rasim Kara, Süleyman, Feyyaz, Metin, Rıza, Mehmet Özdilek, Koray Avcı, Ali Cansun, Baki Mercimek, Tayfur Havutçu, Şenol Fidan Ziya Doğan, Erkan Arseven, Gökhan Akyol sergiledikleri futbolla şov yaptılar.

 

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle