« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Eksiklerimizi gidereceğiz

Polonya'da 18 Haziran-3 Temmuz 2011 tarihlerinde düzenlenen, “33. Bayanlar Avrupa Basketbol Şampiyonası”nda mücadele edecek (A) Milli Takım'ın antrenörü Ceyhun Yıldızoğlu, Kepez Turnuvası'nda takımdaki eksikleri gördüklerini ve bundan sonraki antrenman ve turnuvalarda eksikleri giderme yönünde çalışacaklarını belirtti.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Ceyhun Yıldızoğlu, Basketbol Federasyonunun internet sitesine yaptığı açıklamada, Kepez Turnuvası'nda Hırvatistan, İngiltere ve Karadağ ile oynadıkları 3 maçın 2'sini kazanarak turnuvayı birinci bitirdiklerini hatırlattı.

Turnuva ve kampın son derece yararlı olduğunu vurgulayan Yıldızoğlu, şunları kaydetti:

“20 oyuncu ile hazırlık sürecimize başlamıştık. Şimdi 5 oyuncumuzu geride bırakarak 15 oyuncu ile çalışmalarımıza devam edeceğiz. Onlar da ellerinden gelen tüm mücadeleyi gösterdi. Elimizdeki oyuncularla birlikte yolumuza devam edeceğiz. Özellikle oynadığımız ilk 2 maçta ortaya konulan performanstan, bireysel performanstan memnun olduğumu söyleyebilirim. Eksiklerimiz var. Bundan sonraki antrenman ve turnuvalarda eksiklerimiz gidermek için çalışacağız. İspanya'daki turnuvada son düzenlemeleri yapıp, Avrupa şampiyonasına en iyi ve en hazır şekilde gideceğiz.”


Bunları da Beğenebilirsiniz