TRABZON HABERLERİ

Ekrem Kutlu'nun eserleri sanatseverlerle buluşacak

DHA
29.03.2017 - 16:02Son Güncelleme :
DHA

TRABZON(DHA) - Trabzon’un yetiştirdiği sanatçılardan Ekrem Kutlu’nun eserleri, Güzel Sanatlar Galerisi’nde açılacak sergiyle sanatseverlerin beğenisine sunulacak.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi Resim-İş Öğretmenliği bölümünden mezun olduktan sonra öğretmenlik görevini yürüten, sanat hayatında oldukça çalışkan ve üretken olan Ekrem Kutlu, yurt içinde ve dışında 150 karma sergiye katıldı, 15 kişisel sergi açtı. Paris’te, Almanya’da, Batum’da, TBMM binasında, bakanlıklarda ve pek çok kamu kurumu ile özel koleksiyonlarda resimleri bulunan ve sanatı yaşam tarzı haline getiren sanatçı 16. kişisel sergisini 31 Mart Cuma günü saat 17.30 da Güzel Sanatlar Galerisi’nde açacak.
 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Trabzon haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Trabzon ilinden Ekrem Kutlu'nun eserleri sanatseverlerle buluşacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2017 tarihinde saat 16 02’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ekrem Kutlu'nun eserleri sanatseverlerle buluşacak haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı