Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Ekranın yeni kötü kadını

  Hürriyet Haber
  23.12.2009 - 14:09 | Son Güncelleme: 23.12.2009 - 17:50

  Eski Türkiye güzeli Gamze Karaman, bu akşam Makber dizisiyle ekranlara gelecek. Karaman dizide zengin ve güçlü olmasına rağmen aşık olduğu adamı kimsesiz büyümüş sıradan bir kıza kaptırmamak için elinden geleni ardına koymayan Leyla karakterini canlandıracak. Güzel oyuncu “Ekranların yeni kötü kadını olacağım” dedi.

  Gamze Karaman / Foto Galeri

  Makber fırtına gibi geliyor / Foto Galeri

  Makber fragmanı / Video

  Seda Bakan / Foto Galeri

  Devrim Naz / Foto Galeri

  'Kurtlar Vadisi' ile erkek izleyiciyi ekran başına kilitleyen Pana Film, 'Makber' ile bu kez kadın izleyicilere sesleniyor. Türkiye’nin 'Love Story'si Makber, Star’da başlıyor!

  Star TV, 1970 yılında çekilen ve aşk filmlerinin en güzeli olarak kabul edilen “Love Story”den uyarlanan “Makber” ile izleyicilerini tutkulu bir aşka tanık ediyor. 23 Aralık’ta Star TV ekranlarındaki yerini almaya hazırlanan dizinin başrollerini Seda Bakan ve Devrim Nas paylaşıyor. Pana Film imzası taşıyan Makber her şeyden güçlü bir aşkın hikâyesini ve ölüme meydan okuyuşunu anlatıyor. Güneş ve Hazar’ın öyküsü akıllara tek bir soru getiriyor: “Aşk mı kazanacak, ölüm mü?”

  BAZEN AŞK O KADAR GÜÇLÜDÜR Kİ ÖLEMEZSİN

  Aşkları hayata meydan okuyan Güneş (Seda Bakan) ve Hazar (Devrim Nas), ölüme de meydan okuyabilecek mi? Aile baskısı, sınıf farklılığı, yoksunluk ve yoksulluğun yolundan döndüremediği bu iki aşığın sevdası ölümü yenebilecek mi?

  Kimsesiz büyüyen Güneş, ailesi yerine koyduğu çocuk yuvasının arazisini satın alan Hazar’a önce düşman kesiliyor, sonrasında ise bu büyük nefret, romantik bir aşka dönüşüyor. Hazar ailesinden ve sahip olduğu her şeyden vazgeçmeyi göze alıp aşkının peşinden gidiyor ancak bu aşkın sonu ölüme çıkıyor. Peki, aşk mı kazanacak,  ölüm mü?

  İŞTE GÜÇLÜ OYUNCU KADROSU

  Yönetmenliğini Kemal Uzun’un, görüntü yönetmenliğini Mete Şener’in üstlendiği, senaryosunu ise Şebnem Aksoy ve Ozan Aksungur’un kaleme aldığı Makber, güçlü kadrosuyla televizyonun iddialı yapımları arasında yerini almaya hazırlanıyor. Makber’in güçlü oyuncu kadrosunda Ekrem Bora’nın yanı sıra İnci Şen, Funda İlhan, Gamze Karaman, Gaye Gürsel, Soydan Soytaş ve Osman Albayrak gibi isimler de yer alıyor.

  Müzikleri Cem Erman’ın imzanı taşıyan dizinin jeneriğinde Hafız Burhan’ın unutulmaz bestesi olan Makber şarkısı kullanılıyor. Makber’in stil danışmanlığını ise Seben Koçibey yapıyor.

   

  DİĞER HABERLER

    

     

     

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı