KASTAMONU HABERLERİ

Ekoturizm Derneği Başkanı Mustafa Çağır;

IHA
05.07.2015 - 11:14Son Güncelleme :

EKOTURİZM DERNEĞİ BAŞKANI MUSTAFA ÇAĞIR; ‘’KASTAMONU'NUN KIRSAL KALKINMA VE TURİZM İÇİN BİR YOL HARİTASINA VE BİR PLANA İHTİYACI VAR’’ ERSİZLERDERE KALKINMA EĞİTİM VE EKOTURİZM DERNEĞİ BAŞKANI MUSTAFA ÇAĞIR’IN DAVETİ ÜZERİNE KASTAMONU’YA GELEN SIRT ÇANTASI DERGİSİNİN İMTİYAZ SAHİBİ , BURSA VALİSİNİN DANIŞMANI AB ,BM ADINA ÇALIŞMALAR YAPAN DİGİTÜRK İZ TV’DE SIRT ÇANTAM BELGESELİNİN YAPIMCILIĞINI DA YÜRÜTEN İSMAİL ŞAHİNBAŞ KASTAMONU’YA GELDİ.(MUHAMMED KÖMEÇOĞLU - KASTAMONU / İHA )

IHA

Ekoturizm Derneği Başkanı Mustafa Çağır; ‘’Kastamonu’nun Kırsal Kalkınma Ve Turizm İçin Bir Yol Haritasına Ve Bir Plana İhtiyacı Var’’ dedi.
Ersizlerdere Kalkınma Eğitim ve Ekoturizm Derneği Başkanı Mustafa Çağır’ın daveti üzerine Kastamonu’ya gelen Sırt Çantası dergisinin imtiyaz sahibi, Bursa Valisinin danışmanı AB ,BM adına çalışmalar yapan İsmail Şahinbaş Kastamonu’ya geldi. Kastamonu’da Belediyesi ve Kastamonu Valiliği Proje Koordinasyon Merkezi ekibi olmak üzere olmak üzere bir dizi ziyaretlerde bulunan Şahinbaş, ’’Kastamonu çok geniş ve köklü bir geçmişe sahiptir. Kalkınma adına önemli çalışmalar yapılması gerektiğini düşünüyorum.Güzergahı belli olmayan yolda istediğiniz yere varamazsınız.Kastamonu’nun kırsal kalkınma ve turizm için bir yol haritasına ve bir plana ihtiyacı var.Hazırlanacak plan Kastamonu merkezi ile birlikte 19 ilçeyi kapsamalıdır" dedi.
Böyle bir planın hazırlanması için sorumluluk alabileceklerini ve Kastamonu için gerekli çalışmayı yapabileceklerini ifade eden Şahinbaş, Kalkınma ve Eko Turizm Başkanı Mustafa Çağır’la birlikte Küre ve Ersizlerdere’ye giderek, "Ersizlerdere’de yapılan çalışmalar bir bütünün parçası olmalıdır’’ şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kastamonu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kastamonu ilinden Ekoturizm Derneği Başkanı Mustafa Çağır; hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 05 Temmuz 2015 tarihinde saat 11 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ekoturizm Derneği Başkanı Mustafa Çağır; haberi güncellenecektir.

KASTAMONU NAMAZ VAKİTLERİ

16 Aralık 2017, Cumartesi
 • İmsak
  06:08
 • Guneş
  07:57
 • Öğle
  12:52
 • İkindi
  15:10
 • Akşam
  17:24
 • Yatsı
  19:02
Sayfa Başı