« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ekonomik sıkıntı takıma yansımamalı

Başkan Fikret Orman ile görüştüğünü belirten Beşiktaş Teknik Direktörü Güneş, “Büyük paralar harcayıp, yarını kaybedebilirsiniz. Ekonomik sıkıntıdan rakiplerle mücadele ederken etkilenmek kötü” diye konuştu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Şenol Güneş, şampiyonluk yarışında futbolcuların kafasının saha içine odaklanmasının en önemli silah olduğunu söyledi. Ekonomik sıkıntının takıma yansıtılmaması gerektiğini vurgulayan Şenol Güneş, şu ifadeleri kullandı...
- Şampiyonluk geçen yıl son anda kaçtı. Bu iş tecrübeye dayanıyor. Tecrübesizlikten bir şampiyonluk uçtu. Ekonomik sıkıntıların takıma yansımasını doğru bulmuyorum. Bunu başkanla da paylaştım. Bu faktör yarışta etkili olabilir. Tüm kulüplere bakıyorum, haksızlık da yapmak istemiyorum ama bir gerçek var. Çok büyük paralar harcayıp da ödeyemez duruma gelirseniz hem bugünü, hem de yarını kaybedebilirsiniz.

“TABLO DEĞİŞECEK”

- Geçen yıldan daha doğru işler yapmalıyız. Geçen sezon derbi kazanamayan bir takım var. Önce bu tabloyu değiştirmeliyiz. Oyun olarak hücum anlayışımız daha fazla olacak. Bunu lig için söylüyorum. Avrupa’da farklı olabilir.


Bunları da Beğenebilirsiniz