Ege Haberleri

  Ekonomiden kısa kısa

  Hürriyet Haber
  14.12.2009 - 21:27 | Son Güncelleme:

  Arçelik bayileri hedefleri görüştü

  BEYAZ eşya sektörünün lider kuruluşunun “Arçelik Çalışanları El Ele” adıyla düzenlediği gecede 70 izmir  bayisi ve 300 çalışan moral bulurken, 2010 yılı hedefleri belirlendi. Genel Müdür Yardımcısı Şirzat Subaşı, şirketin gelişiminde büyük rol oynayan bayilere seslenerek, “Arçelik, yılı 6.8 milyar lira konsolide ciro ile kapattı. Zor piyasa koşullarında, yaklaşık yüzde 3.5 daralan iç pazarda yüzde 54’lük payla liderliğini sürdürdü. Başarı sizlerin başarısıdır” dedi. İletişim Platformu’nun izmir Başkanı Aşkın Baysal da, “Geleceğe dönük hedefler için bayilerimizle görüş alışverişi yaptık” dedi.

  Yılbaşı hediyesi İncir Evi’nden

  izmir’i temsil edecek sağlıklı ve farklı bir hediye arayanların uğrak yeri olan İncir Evi’nde yılbaşı telaşı yaşanıyor. Halit Ziya Bulvarı’nda hizmet veren İncir Evi, özel paketleriyle müşterilerine alternatif hediyeler sunuyor. Almanya’dan ithal ettikleri yeni teneke kutu ambalajların çok beğenildiğini belirten yetkililer, yine birçok firmanın hazırladığı özel hediyelikleri müşterilerine armağan edeceğini söyledi. İncir Evi’nin www.incirevi.com internet sayfasında ürünlerle ilgili bilgiler yeralıyor.

  Finansçılar buluştular

  MERKEZİ New York’ta bulunan ve başarılı profesyonelleri bir araya getiren finans Network, izmir’de ilk buluşmasını Café de Bugün’de gerçekleştirdi. Deniz Şanlı ve Çağlar Ayhan önderliğinde ilk çalışmasını yapan grubun yurtdışında bir çok şehirde faaliyetleri bulunuyor. Hizmet ediyorÇok sayıda profesyonel ve akademisyenin biraraya geldiği izmir buluşmasında, grubun istanbul ve ankara ekipleri de yer aldı. finans Network Yönetim Kurulu Başkanı  Serdar Kaya, “Ülkesi için çalışan, vizyonu geniş  gençlerimiz hizmet ediyor. izmir, finans Network, bünyesinde dünyadaki 11. şehir” dedi.

  Tariş’in işlemleri

  ? izmir Ticaret Borsası’nda dün, pamuk piyasası alakalı. Tüccar 45, TARİŞ 105 ton işlem yaptı, Endeks 15.295 puan. Çekirdeksiz kuru üzüm piyasası alakalı. Tüccar satışı 400 ton, TARİŞ işlem yapmadı. 7 ile 10 numara arası üzümler 2.35 TL ve 2.85 TL arasında işlem gördü.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı