Ege Haberleri

EGE

  Ekonomiden kısa kısa

  Hürriyet Haber
  25 Kasım 2009 - 20:30Son Güncelleme : 25 Kasım 2009 - 20:30

  Sahne 360’dan ilk organizasyon

  İZMİRLİ iş kadını Didem Kepi, Sahne 360 adını verdiği organizasyon firmasını Alsancak’ta açtı. izmir’in ünlü mobilya üreticilerinden By Kepi’nin sahibi Mustafa Kepi’nin eşi olan Didem Kepi, ilk organizasyonunu Kurban Bayramı’nın ikinci gecesi Swissotel Grand Efes’te Fatih Ürek konseriyle yapacak.Zevk duyuyoruzBireysel ve kurumsal organizasyonlara liderlik yaparak, organizasyonların kusursuz ve beklentilerin üzerinde gerçekleştirilmesini sağlamak için organizasyon danışmanlık şirketi Sahne 360’ı kurduğunu belirten Didem Kepi, “Sadece izmir’de değil istanbul ve özellikle Dubai başta olmak üzere pek çok özel şehirde kusursuz organizasyonlara imza atmayı hedefleyen genç, dinamik, yaratıcı ve deneyimli ekibimizle bu işe atıldık. Organizasyona yaklaşımımız, farklı renklerimiz, duyguları zenginleştiren detaylarımız ve hayal gücü gerektiren 360 derecelik bakış açımızla, tüm alanlarda keyifle hizmet vermekten zevk duyuyoruz” dedi.

  Esen Plastik’in geniş ürünleri

  ESEN Plastik A.Ş., “5’inci Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı’na (AgroExpo Eurasia 2009) geniş ürün yelpazesiyle katıldı. Esen Plastik, tarım sektörü ve yan sektörlerden yerli ve yabancı kuruluşları, çiftçi, ithalatçı, distribütör, bayi firmaları ve diğer kurumsal müşterilerle buluşturmak, ticari ilişkilerini geliştirmelerine katkı koymak için gerçekleştirilen AgroExpo Eurasia 2009 Fuarı’nda, üreticilere dönük yeniliklerini tanıttı. Esen Plastik Satış Yetkilisi Erdinç Aygün, “Tarımsal verimliliğe katkı sağlayan ürünlerimizle çifçinin yanındayız” dedi.

  Tukaş salçaya tavsiye belgesi

  TÜM Tüketicileri Koruma Derneği (TTKD) tarafından geleneksel olarak her yıl farklı sektörlerde tüketicilerden “hiç şikayet almayan” ya da “en az şikayet alan” markalara verilen “Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz” belgesi, salça sektöründe Tukaş’a verildi. Tukaş, salça kategorisinde TTKD tarafından tüketicilere tavsiye edilen marka olarak seçildi. Tukaş, ödülünü TTKD tarafından istanbul’da düzenlenen törende aldı.

  İzmİrlİler eğlenecek

  Sahne 360’ın farklı konseptiyle izmir’de yeni bir akım başlattığını söyleyen Didem Kepi, “İlk organizasyonumuzda bayramın ikinci gecesi ile İzmirliler’i eğlendireceğiz. Bu özel şov için kurulacak dev sahne, özel ışıklandırma sistemi ve 20 kişilik dans grubu ile izmir’de daha önce hiç sahnelenmemiş bir gösteri olacak. izmir sosyetesi ve iş dünyasının simaları, son derece şık ve elit bir ortamda Fatih Ürek’in muhteşem şovu ve bitmeyen enerjisiyle unutulmaz bir gece yaşatacak” diye konuştu.

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı