Ege Haberleri

EGE

  Ekonomiden kısa kısa

  Hürriyet Haber
  13.11.2009 - 20:20 | Son Güncelleme:

  Yeni teması: Kış Rüyası

  TCHİBO’nun yeni başlayan “Kış Rüyası” temasında, organik pamuktan hazırlanan bebeklere özel nevresim takımlarından tekstil ürünlerine kadar birbirinden özel ürün çeşitleri yer alıyor. Evde sıcacık bir ortam sağlayan çoraplar, ev terlikleri, pijamalar ve nevresim takımları temanın öne çıkan ürünleri. Uygun fiyat ve üstün kaliteyle Tchibo satış noktalarında bulunan bebek tulumları, çorapları ve pijamaları da özellikle “organik pamuk” yapılarıyla dikkat çekiyor. Tchibo yetkilileri, sıcacık bir kış geçirmek ve bebekler gibi uyumak isteyenleri Tchibo satış noktalarına veya tchibo.com.tr adresine bekliyor.

  İlk kez katıldı memnun kaldı

  izmir’e 7-12 Kasım arası farklı bir soluk kazandıran Autoshow’a ilk kez katılan Audi’nin izmir bayisi Er-Gön’ün yeni modelleri büyük ilgi gördü. Satış Müdürü Murat Özçiçek, “Q7 ve A6’nın makyajlı modellerinin yanısıra A5 Cabriolet ve A5 Sportback’i de İzmirliler ilk kez görme fırsatı buldu” dedi. Er-Gön Otomotiv’in Audi markasının gücüyle ilerleyeceğini belirten Özçiçek, “2010 yılında izmir ve Ege Bölgesi’nde sektörün getireceği her türlü imkan ve fırsatı nihai tüketiciyle paylaşacağız. Yılın son iki ayı olan kasım ve aralık, Audi ve Audi müşterileri için yeniliklerin ve gelişimin süreceği bir dönem olacak” dedi.

  WTM’de Muğla’ya ilgi büyük oldu

  ? Cavit AKGÜN, (DHA)İNGİLTERE’nin başkenti Londra’da bu yıl 30. kez düzenlenen WTM (World Travel Market) Turizm Fuarı’nda Muğla standı büyük ilgi gördü. Sektörün ikinci büyük fuarı WTM’de bu yıl 190 ülke yer aldı. Muğla’ya en fazla turist gönderen ülke olan İngiltere’de düzenlenmesi açısından ayrı bir önem taşıyan fuarda, 729 metrekarelik Türkiye pavyonu içinde yer alan Muğla, üç ayrı bölge standının yanısıra turizm tur operatörleri ve bağımsız katılan otellerle de tanıtıldı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı