Ege Haberleri

EGE

  Ekonomiden kısa kısa

  Hürriyet Haber
  25.08.2009 - 21:40 | Son Güncelleme:

  Perde sektöründe Avrupa’yı aştık

  PERDECİLİK sektöründe 27 yıldır faaliyet gösteren Degrape firmasının kurucusu İzmirli Mehmet Gürel, sektörün Avrupa’daki ürün kalitesiyle yarıştığını söyledi.

  izmir’de bir ilk hizmet

  Gürel, ürün satın alırken doğru tercih yapmanın önemine dikkat çekti. izmir’de bir ilk olan perde temizlik sistemi de başlatan Gürel, “Perdeleri evden alıp, temizleyip yine eve monte ediyoruz. Bu iş için ayrı bir ekibimiz var. Üstelik sadece kuru temizleme fiyatına yapıyoruz” dedi.

  Domino’s Pizza’dan yeni: Mini Kumpir

  DOMİNO’s Pizza mönüsüne yepyeni bir lezzet ekleyerek sektörde bir ilke imza atıyor; Mini Kumpir. Mozzarella peyniri, sosis ve mısırla oluşturulan mini kumpirler 4.90 TL fiyatla ikili veya 8.90 TL’ye dörtlü porsiyonlar halinde satışa sunuldu.

  İftar mönüsü sürprizleri

  Domino’s Pizza’nın 16.90 TL’ye satışa sunulan iki kişilik iftar mönüsünde orta boy üç malzemeli spesiyal pizza, bir litrelik Coca-Cola ve iki adet mini kumpir yer alıyor. 21.90 TL olan üç kişilik iftar mönüsünde ise büyük boy üç malzemeli spesiyal pizza, bir litrelik Coca-Cola ve üç adet mini kumpir var. Domino’s Pizza, anında bedava garantisi de sunuyor.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı