Ege Haberleri

EGE

  Ekonomiden kısa kısa

  Hürriyet Haber
  06.08.2009 - 20:18 | Son Güncelleme:

  İhracatçılar Bakan Çağlayan’ı bekliyor

  DEVLET Bakanı zafer çağlayan hafta sonunda Alaçatı’da ihracatçılarla buluşacak. Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükekşi, DTM İhracat Genel Müdürü Sayın Ziya Altunyaldız, DTM üst düzey bürokratları ve Ege İhracatçı Birlikleri Yönetim Kurulu Başkan ve Başkan Vekillerinin katılımıyla, yarın yapılacak toplantıda Ege Bölgesi ihracatının mevcut durumu görüşülecek, sorunlar çözülecek.

  Tchibo’da Ofis Keyfi

  TCHIBO’nun 12 Ağustos’ta başlayacak “Ofis Keyfi” teması ile çalışma alanlarına renk geliyor. Aradığınız şeyleri rahatlıkla bulabileceğiniz bir düzen oluşturmak çalışırken size vakit kazandırır. Bunun en iyi yolu dosyalarınızı, notlarınızı, CD ve CD kutularınızı muhafaza edebileceğiniz pratik ofis eşyalarına sahip olmak. Tchibo’nun yeni temasının sunduğu not tutacağı, CD/DVD kutusu, 10’lu dosya seti ve düzenleyici kutular sayesinde ofislerde istenilen düzenin sağlanmasına yardımcı oluyor.

  Bu da organik butik

  ÇARŞI ve alışveriş merkezlerinde görmeye alıştığımız organik gıda, içecek, doğal kozmetik ve ekolojik temizlik ürünlerinden sonra şimdi de organik tekstil vitrinleri süslüyor. izmir’in ilk sertifikalı organik giyim butiği “Organıcs Lıfe” adıyla Alsancak Gül Sokak’ta açıldı. Butik sahibi Berna Bozdoğan, “Bu giysiler kanserojen maddeler oluşturabilen klorlama, beyazlatma işlemlerinden geçirilmiyor. Organik tekstilin kullanım süresi de çok daha uzun” dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı