GeriEkonomi Zirveye doğru
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Zirveye doğru

Zirveye doğru

İş dünyası Türkiye ekonomisini Uludağ’da masaya yatıracak. Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’in de katılacağı zirvede büyümeden, yatırımlara, sanayinin yeni devrimi 4.0’a kadar her konu tartışılacak.

İŞ dünyasının nabzı 25-26 Mart’ta, Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde atacak. Capital ve Ekonomist dergileri tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen, Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’in katılacağı Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde dünyadan ve Türkiye’den önemli konuşmacılar ile iş insanları bir araya gelecek. Silikon Vadisi yenilik ve liderlik danışmanı Navi Radjou, Malala Fund Kurucusu ve CEO’su Shiza Shahid’in yanı sıra İsveç Eski Başbakanı Fredrik Reinfeldt, Finlandiya Eski Başbakanı Esko Aho, Yunanistan Ekonomi ve Finans Eski Bakanı Yannos Papantoniou Uludağ Ekonomi Zirvesi’nin konuşmacıları arasında olacak. TÜSİAD Başkanı Cansen Başaran Symes ve TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun Türk iş dünyasındaki gelişmeleri değerlendireceği Zirve’de KAGİDER Başkanı Sanem Oktar Öğüt, TİKAD Başkanı Nilüfer Bulut iş yaşamında kadınların rolü ve hedeflerini paylaşacak. Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu Başkanı Zafer Kurşun ve DEİK Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Cihad Vardan da konuşmacılar arasında yer alacak.

PATRONLAR BULUŞACAK

Zirve, iş dünyasından önemli patronları da bir araya getirecek. Ali Koç, Ali Ülker, Begümhan Doğan Faralyalı, Hanzade Doğan Boyner, Ahmet Nazif Zorlu, Zeynep Bodur Okyay, Hüsnü Özyeğin, Haluk Dinçer, Erhan Kamışlı, Nihat Özdemir, Hamdi Akın, Muharrem Yılmaz, Mehmet Kutman, Abdülkadir Konukoğlu, Korhan Kurdoğlu, Fuat Tosyalı, Ethem Sancak, Vahap Küçük, Yüksel Yıldırım, Hüseyin Özdilek, Abdullah Kavukçu, Abdullah Kiğılı, Aziz Torun, Erden Timur, Erkut Yücaoğlu, Mustafa Taviloğlu ve Nurettin Eroğlu katılacakları oturumlarda iş dünyasının nabzını tutacak. Uludağ Ekonomi Zirvesi Türkiye’nin önde gelen iş insanları İlker Aycı, Agah Uğur, Ahmet C. Dördüncü, Efe Çakarel, Rami Aslan, Sani Şener, Galya Frayman Molinas, Gökhan Öğüt, Özgür Tort, Ayşegül İldeniz, Kaan Terzioğlu, Osman Zeki Özger, Ömer Yüngül, Sami Kariyo, Gamze Dinçkök Yücaoğlu, Burak Aydın, Canan Özsoy, Gamze Çuhadaroğlu, Cenk Kıvılcım, Mehmet T. Nane, Tamer Özmen, Hüseyin Gelis, Meral Kurdaş’ı misafir edecek. İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş, Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, TEB Genel Müdürü Ümit Leblebici ve Citibank Genel Müdürü Serra Akçaoğlu da Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde gelecekle ilgili öngörülerini paylaşacak.

Zirvenin gündemi ne?

ULUDAĞ Ekonomi Zirvesi’nde, Türkiye’nin en önemli iş insanları 2023 projeksiyonunda sanayiciler için rekabet avantajlarının yanı sıra sanayinin geleceği ve sanayi 4.0 konularını farklı oturumlarda tartışacak. Büyüme ve altyapı yatırımlarında iş dünyasının en önemli isimlerinin Türkiye’nin geldiği noktayı anlatacağı zirvede, global Türk markalarının başarıları da konuşulacak. Türkiye’den ve dünyadan hayallerini örnek girişimcilik hikâyelerine çeviren iş insanlarının deneyimlerini ve başarılarını paylaşacağı Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde dijital ekonomi ve büyüme stratejileri ele alınacak.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle